Україна вже з наступного тижня може почати масово імпортувати огірок

Україна вже з наступного тижня може почати масово імпортувати огірок
Фото: з відкритих джерел

На поточному тижні українські тепличні комбінати отримали можливість істотно підвищити відпускні ціни на огірки, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. Основною причиною такого різкого подорожчання стало сезонне скорочення пропозиції огірка в українських тепличних комбінатах. Також підтримку цінам надає відсутність конкуренції з боку імпорту і вельми високий попит місцевих оптових компаній і роздрібних мереж.

Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, сезон реалізації огірка в українських тепличних комбінатах близький до завершення. Господарства зараз проводять зачистку в теплицях, тому пропонують огірок здебільшого дрібним оптом. Варто також зазначити, що якість огірка в останніх вибірках значно знизилася, але це не заважає продавцям підвищувати відпускні ціни в цьому сегменті. Так, тільки з початку поточного тижня ціна на цю продукцію зросла в середньому на 38%, і сьогодні тепличний огірок надходить у продаж по 53-65 грн/кг ($1,46-1,79/кг).

Варто зазначити, що на сьогодні вартість тепличного огірка в Україні вже в середньому на 18% вища, ніж в аналогічний період минулого року. Така ситуація на українському ринку огірка, на думку експертів, може призвести до того, що імпортери почнуть поставки цієї продукції з Туреччини вже з наступного тижня. У такому разі ціна на огірок із місцевих господарств може призупинити зростання під тиском дешевшої імпортної продукції.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-vzhe-z-nastupnogo-tyzhnya-mozhe-pochaty-masovo-importuvaty-ogirok
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати