Україна запропонувала Лівану купити зерно, яке вкрала рф

Україна запропонувала Лівану купити зерно, яке вкрала рф
Фото: з відкритих джерел

Українська влада запропонувала ліванським колегам придбати за зниженою ціною ячмінь та пшеничне борошно, яке Росія вкрала і доставила на сирійському кораблі в Триполі. Про це повідомило посольство України в Лівані.

«За домовленістю з власниками української продукції, яка перебуває на борту судна Laodicea, а також з метою уникнення псування викраденого зерна та збереження його в Лівані, Посольство України подало пропозицію уряду Лівану щодо закупівлі зазначеної продукції за такими цінами: борошно пшеничне – $350 за тонну, ячмінь – $180 за тонну», – йдеться у твіті посольства.

Також у відомстві зазначили, що запропоновані ціни удвічі нижчі ринкових. Наразі невідомо чи погодилася ліванська влада на щедру пропозицію України.

Нагадаємо, що 31 липня Ліван заарештував судно Laodicea, яке було завантажене ячменем та пшеничним борошном. Посольство України в Лівані отримало документи та докази, що борошно та ячмінь на борту судна, затриманого в порту Бейрута, були вкрадені у України.

Джерело: zn.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-zaproponuvala-livanu-kupyty-zerno-yake-vkraly-rosijski-okupanty-ta-perevozyly-na-syrijskomu-sudni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати