Україна запускає гуманітарну продовольчу програму Grain from Ukraine для запобігання голоду в світі

Україна запускає гуманітарну продовольчу програму Grain from Ukraine для запобігання голоду в світі
Фото: Woman's hand slide threw the golden field of wheat

Україна запускає гуманітарну продовольчу програму Grain from Ukraine, яка передбачає забезпечення зерном щонайменше 5 млн людей до кінця весни 2023 року. Про це повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак. Суть програми полягає в прямій закупівлі країнами-учасниками проєкту агропродукції в українських виробників.

Україна вирішила спрямувати частину зібраної пшениці, що йшла на експорт, на закупівлю для тих африканських країн, де вже зараз існують проблеми голоду. Частину експортного зерна можуть викупити держави-учасники проєкту. Україна постачатиме його до бідних африканських країн, зазначив Єрмак.
За його словами, таким чином міжнародні партнери зможуть одночасно підтримати українську економіку у складній ситуації та допомогти бідним країнам Африки.
Україна ініціює створення міжнародної Координаційної групи з попередження голоду та під егідою президента Володимира Зеленського. Гуманітарна програма Grain from Ukraine буде реалізована в партнерстві з World Food Program.

Суть програми полягає в прямій закупівлі країнами-учасниками проєкту агропродукції в українських виробників та передачі її країнам, що перебувають на межі голоду, пояснив керівник Офісу президента.

Спільно з німецьким урядом та за підтримки Всесвітньої продовольчої програми до Ефіопії вирушило перше судно Nord Vind. На борту судна – 27 000 тонн пшениці. Це обсяг продовольства для майже 100 000 людей на рік.

До міжнародної Координаційної групи з попередження голоду входять представники урядів країн, корпорацій, меценати, які можуть прямо впливати на забезпечення продовольчих потреб мільйонів людей у світі.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-zapuskaye-gumanitarnu-prodovolchu-programu-grain-from-ukraine-dlya-zapobigannya-golodu-v-sviti
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  17 Червня

  Аграрії під загрозою: спрощену систему оподаткування можуть ліквідувати

  У травні сапери очистили і повернули аграріям в користування майже 30 тис. га сільгоспземель

  Морозиво з беконом та бородинським хлібом — львівський сімейний бренд створює нові смаки

  У Німеччині інфіковане АЧС м’ясо потрапило в магазин

  На Донеччині цьогоріч уклали 187 договорів купівлі-продажу сільгоспземель

  Новий функціонал еРиба – ставайте першими бета-тестувальниками електронних послуг

  В Україні дорожчає м’ясо: скільки коштують свинина та сало

  “Питання продовольчої безпеки”: Молочні підприємства закликають уряд не вимикати їм електроенергію

  Виробництво зернових буде збитковим, заробити допоможуть соняшник та ріпак, – дослідження

  Полуниця, черешня, лохина: які ціни на ягоди

  БІЛЬШЕ НОВИН