Україна змінює маршрут зернового коридору до Одеси – мапа

Україна змінює маршрут зернового коридору до Одеси – мапа
Фото: з відкритих джерел

Україна підготувала зміни до системи розподілу руху “Підходи до портів Чорноморськ, Одеса та Південний”. Про це повідомляється на сайті Міжнародної морської організації.

Міністерство інфраструктури поінформувало організацію, що “з метою створення умов для відновлення свободи та безпеки судноплавства та з урахуванням рішення Російської Федерації припинити Чорноморську зернову ініціативу” Україна створює додатковий маршрут в напрямку Одеси. Він прокладений в суверенних водах України та веде до територіальних вод та виключної морської економічної зони Румунії.

Україна також повідомила про ухвалення урядом постанови №548 про створення додаткового механізму гарантій відшкодування шкоди, яку Росія може заподіяти фрахтувальникам, операторам чи власникам суден.

Документ передбачає, що у випадку, якщо страховик відмовиться компенсувати оператору чи власнику суден шкоду, заподіяну внаслідок вторгнення Росії в Україну, ті можуть протягом 90 днів звернутися до Міністерства інфраструктури для отримання компенсації. Отримати компенсацію можна за руйнування чи загибель судна, псування вантажу, витрати, пов’язані з ліквідацією забруднення довкілля, штрафи за забруднення довкілля чи заподіяння шкоди життю і здоров’ю пасажирів або членів екіпажу.

Постанова спрямована на стимулювання міжнародних компаній до страхування суден, що прямують до українських портів, і відновлення повноцінного функціонування українських портів на Чорному морі.

Джерело: LIGA.Бізнес

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-zminyuye-marshrut-zernovogo-korydoru-do-odesy-mapa
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати