Україні потрібно напрацювати умови для привабливості інвестицій у біометан

Україні потрібно напрацювати умови для привабливості інвестицій у біометан
Фото: з відкритих джерел

В Україні створено технічні умови для розвитку виробництва біометану, іншою умовою є напрацювання умов для привабливості інвестицій у цю галузь.

Про це сказав заступник міністра енергетики Микола Колісник, повідомляє Укрінформ.

Він нагадав, що для операторів газорозподільчих мереж створені умови для швидкого під’єднання виробників біометану до системи транспортування газу.

“Інший момент – питання інвестицій у біометан, щоб вони були більш ефективними та рентабельними. На сьогодні у нас є пропозиції від сільського господарства щодо налаштування їхніх бізнес-процесів”, – сказав Колісник.

Крім того, іноземні інвестори також мають бути впевнені, що їхні інвестиції будуть рентабельними.

За словами заступника міністра, для України біометан відіграє стратегічну роль і має бути конкурентно спроможним та привабливим порівняно з іншими енергоносіями. Серед потенційних способів привабити виробників Колісник назвав знижки на обладнання через механізм рефінансування.

“Перевага біометану в тому, що його можна виробляти в кожній зоні, де є розподільчі мережі. Звичайно, природний газ є важливим, але з біометаном ми отримуємо додаткові можливості й виробників, які можуть виробляти його будь-де”, – сказав Колісник.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayini-potribno-napraczyuvaty-umovy-dlya-pryvablyvosti-investyczij-u-biometan
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати