Tempo950x100

Tempo300x100

Українська економіка втратила понад €1,5 мільярда внаслідок блокади західних кордонів – експерт

Українська економіка втратила понад €1,5 мільярда внаслідок блокади західних кордонів – експерт
Фото: з відкритих джерел

За два місяці українська економіка втратила понад 1,5 млрд євро через страйки, які блокували роботу пропускних пунктів на західних кордонах.

Про це заявив заступник голови Всеукраїнської агарної ради Денис Марчук під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Укрінформ.

“У цілому за листопад та за грудень збитки (від блокади кордону – авт.), яких зазнала економіка країни, в тому числі і товаровиробники, сягають більш як 1,5 млрд євро”, – сказав він.

Марчук зазначив, що, крім цього, українські підприємці втратили свої контракти та замовників в європейських країнах, бо товар не був вчасно доставлений.

За словами експерта, загалом внаслідок блокади пропускних пунктів обсяги агроекспорту автотранспортом скоротились на 40%. Марчук наголосив, що найбільше від блокування кордону постраждали експортери західних областей України, які зазвичай постачають свою продукцію до Європи наземними шляхами.

Перегляди: 9
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinska-ekonomika-vtratyla-ponad-e15-milyarda-vnaslidok-blokady-zahidnyh-kordoniv-ekspert
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати