Українська компанія отримає 20 млн євро кредиту від ЄБРР на будівництва заводу з переробки томатів

Українська компанія отримає 20 млн євро кредиту від ЄБРР на будівництва заводу з переробки томатів
Фото: з відкритих джерел

Фермерське господарство “Інтегровані агросистеми” (ФГ “Інагро”, “Агроф’южн”, Гола Пристань Херсонської обл.) може отримати від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) кредит у розмірі EUR20 млн для будівництва заводу з переробки томатів, нових теплиць та закупівлі обладнання.

Про це йдеться у прес-релізі ЄБРР.

“Кошти позики будуть використані для фінансування будівництва четвертого заводу з переробки томатів групи компаній та нових теплиць, а також для купівлі обладнання для переробки томатної макухи, нового сільськогосподарського обладнання та екопластикових контейнерів для томатної пасти”, – зазначено в повідомленні банку.

За його даними, ЄБРР 15 грудня розгляне це питання, і у разі схвалення надання позики прокредитує 29% загального бюджету проекту в EUR69,2 млн.

Реалізація проекту дозволить “Агроф’южну” масштабувати виробництво та наростити свою конкурентоспроможність за рахунок збільшення загальних потужностей з виробництва пасти на 30% та підвищення їх ефективності.

Очікується, що проект призведе до значного скорочення викидів вуглекислого газу внаслідок використання технологій точного землеробства, оптимізації логістики та пакування, введення в експлуатацію енергоефективного обладнання та підвищення рівня автоматизації.

За даними ЄБРР, інвестиції у ФГ призведуть до підвищення його ефективності з точки зору споживання енергії, палива та води.

“Агроф’южн” – вертикально інтегрована група компаній, яка займається вирощуванням та переробкою томатів для виробників соків, кетчупів та томатних соусів. До її складу входить 10 відділень, дві теплиці, три заводи з виробництва томатної пасти (два – на Миколаївщині, один – на Херсонщині) загальною потужністю до 750 тис. тонн томатів за сезон. Загальний земельний банк агрогосподарств у Херсонській та Миколаївській областях – понад 32 тис. га зрошуваних земель.


Джерело: fixygen.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinska-kompaniya-otrymaye-20-mln-yevro
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати