Українська мережа супермаркетів «Сільпо» звільнила всю команду управління плодоовочевими відділами

Українська мережа супермаркетів «Сільпо» звільнила всю команду управління плодоовочевими відділами
Фото: з відкритих джерел

За інформацією east-fruit.com, отриманою від постачальників овочів і фруктів однієї з найбільших мереж супермаркетів України «Сільпо», яка входить в Fozzy Group, вся команда, яка відповідала за закупівлю овочів і фруктів, а також за управління плодоовочевими відділами мережі, була звільнена.

Очевидно, що звільнення було несподіваним, тому що пройшло вже більше тижня після відсторонення від роботи менеджменту по овочах і фруктах, а нової команди для плодоовочевої групи товарів, як і раніше немає. Тому тимчасово управління цією категорією покладено на керівництво іншими відділами, тобто людьми, які абсолютно не знайомі зі специфікою плодоовочевої торгівлі. Відповідно, це створює величезні труднощі для постачальників і може негативно позначитися на позиціях «Сільпо» в рейтингу мереж супермаркетів України.

Постачальники мережі «Сільпо» в спілкуванні в останні роки також постійно скаржилися на затягування мережею термінів оплати за плодоовочеву продукцію, яка поставляється в мережу. При цьому, головний конкурент Fozzy Group на ринку рітейлу України, як раз постійно отримував позитивні відгуки. А це, відповідно, є дуже важливим фактором, що впливає на можливості своєчасного забезпечення супермаркетів якісною і недорогою продукцією.

Потрібно відзначити, що в Fozzy Group, крім «Сільпо», входять також мережі супермаркетів Fozzy, Le Silpo, «Фора», Thrash!

За власними оцінками аналітичної команди EastFruit, отриманим непрямими методами, оборот всіх мереж супермаркетів Fozzy Group по овочах і фруктах в 2020 році міг становити від 7,2 до 7,6 млрд грн, що відповідало $ 260-280 млн. Це робило мережу одним з найбільших ринків збуту для плодоовочевої продукції в Україні. До речі, це приблизно відповідало обсягом експорту всіх овочів і фруктів з України за рік!

Саме тому ситуація з управлінням плодоовочевих відділом мережі супермаркетів «Сільпо» та інших мереж, що входять в Fozzy Group, надає дуже серйозне прямий вплив на стан ринку свіжих овочів, фруктів і ягід України.

Перегляди: 8
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinska-merezha-supermarketiv-silpo-zvilnyla-vsyu-komandu-upravlinnya-plodoovochevymy-viddilamy
Like
Цікаво
14
Подобається
9
Сумно
18
Нічого сказати
20

  21 Квітня

  Ціни на пшеницю в Україні зростають на тлі скорочення пропозицій

  Українські аграрії безплатно можуть перевірити ґрунти після військових дій

  Ми втрачаємо ринок, на якому працювали багато років: польський бізнес просить фермерів розблокувати кордон з Україною

  Будівлю колишнього Інституту зернових культур продали у 16,5 тисяч разів дорожче від стартової ціни

  20 Квітня

  Світові ціни на какао оновили історичний рекорд

  Аграрії почали сіяти гречку: як проходить посівна в Україні

  Агротрейдер Viterra перед злиттям із Bunge купує елеватор в Україні

  Перші українські тепличні томати майже вдвічі дорожчі за турецькі: які ціни

  19 Квітня

  В Мінагрополітики обговорили питання поставок насіння української кукурудзи на європейські ринки

  Штучний інтелект відтворив справжній жир грудного молока

  БІЛЬШЕ НОВИН