Tempo950x100

Tempo300x100

Українська молочна галузь опановує нові ринки

Українська молочна галузь опановує нові ринки
Фото: з відкритих джерел

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський та перший заступник Міністра Тарас Висоцький взяли участь у XV Всеукраїнській конференції «Молочний бізнес-2023».

Під час вітального слова Микола Сольський зазначив, що попри складні часи молочна галузь активно працює, опановує нові ринки та урізноманітнює продукцію. 

Перший заступник Міністра Тарас Висоцький відзначив заходи Уряду для підтримки і розвитку бізнесу виробників і переробників молока. Зокрема, за його словами, діє урядова грантова програма з підтримки переробного бізнесу, яка продовжена і на 2024 рік. Згідно з умовами, підприємець може отримати до 8 млн грн на розвиток або відкриття виробництва.  Продовжена програма пільгового кредитування «Доступні кредити 5-7-9».  

Тарас Висоцький також наголосив на важливості підтримки і збільшення внутрішнього споживання молочних продуктів. Зокрема, Урядом прийнята стратегія шкільного харчування. Крім того, до кінця 2024 року повинна бути ухвалена стратегія щодо молочного скотарства.

Перегляди: 73
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinska-molochna-galuz-opanovuye-novi-rynky
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати