Українська молочна продукція підкорюватиме ринок ще однієї країни

Українська молочна продукція підкорюватиме ринок ще однієї країни
Фото: з відкритих джерел

Міністерство сільського господарства та розвитку Албанії затвердило форму міжнародного ветеринарного сертифіката, який Держпродспоживслужба України підготувала у співпраці з МЗС для експорту молочних продуктів, що пройшли термічну обробку.

Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів.

Зазначається, що відповідна форма міжнародного сертифіката оприлюднена на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в рубриці “Міжнародне співробітництво”, в розділі “Ветеринарія та безпечність”, в підрозділі “Сертифікати на експорт з України“.

Для того, щоб експортувати харчові продукти, оператор ринку повинен подати запит на позаплановий ветеринарний контроль за вимогами країни призначення до головних управлінь Держпродспоживслужби в регіонах та Києві, а також до її міжрегіональних філіалів на державному кордоні, де є продукти.

До звернення оператора ринку додається:

  • копія зовнішньоекономічного договору/контракту;
  • копії документів, що засвідчують наявність спеціальних вимог, встановлених компетентним органом країни призначення вантажу (в разі наявності);
  • копії інших документів, що засвідчують характеристики вантажу харчових продуктів та транспортного засобу (за наявності – інвойс, CMR, товаротранспортна накладна специфікація харчового продукту).

Відповідний територіальний орган видає міжнародний сертифікат в робочий день, після отриманням звернення оператора ринку.

У Держпродспоживслужбі зауважують, що наразі українські виробники можуть експортувати в Албанію продукти трьох видів: птицю, м’ясні напівфабрикати та молочні продукти, що пройшли термічну обробку.

Перегляди: 21
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinska-molochna-produkcziya-pidkoryuvatyme-rynok-shhe-odniyeyi-krayiny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати