Українська тушонка поїде в Конго

Перша партія продукції Тернопільського м’ясокомбінату уже 22 травня буде відправлена в республіку Конго.

Про це повідомили у пресслужбі комбінату у Facebook.

Зазначається, що тушкована свинини продаватиметься під назвою «Смачного – Bon appetite».

«Якісна, безпечна сировина та простий рецепт консервування дозволяє зберегти всі корисні властивості м’яса, на що звернули особливу увагу наші покупці в далекій Африці», – йдеться у повідомленні.

Довідка:
«Тернопільський м’ясокомбінат» є структурним підрозділом компанії «Агропродсервіс». Відновив свою роботу у 2016 році.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY – 60 тисяч гектар безвідмовної роботи

Короткі дискові борони ДУКАТ з шириною захвату 12 метрів відмінно показали себе на полях Казахстану, продемонструвавши високу надійність, довговічність і чудові експлуатаційні характеристики.

4 роки тому в казахстанському агрохолдингу «Атамікен» придбали дві дискових борони ДУКАТ-12. За цей час борони обробили вже понад 60 тисяч гектар без єдиного нарікання, без поломок і зупинок. 15-18 тисяч гектар на рік – норма для господарства оскільки тут вирощують широкий асортимент культур, серед яких пшениця, ячмінь, овес, горох, соя, рапс, льон.

lozova-machinery-ducat-12_01.jpg

Директор сільгосппідприємства Олег Адам дуже задоволений співпрацею з LOZOVA MACHINERY, він високо оцінив якість обробки ґрунту і продуктивність ДУКАТ.

«Борони відпрацювали чотири роки без ремонту, без єдиної зварювання і за весь цей час жодного разу не підвели! Техніка надійна, зроблена дуже добротно і якісно. Упевнений, 4 роки це не межа, - машини ще вдвічі більше працюватимуть»!

За його словами, борони агрегатуються з самими поширеними в агрофірмі тракторами – 375 к. с.

lozova-machinery-ducat-12_02.jpg

Знаряддя оснащені унікальними необслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT, що не вимагають обслуговування і мастила протягом всього життєвого циклу. «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ» і економна витрата палива (4,5-5,5 л / га), роблять 12-метрові ДУКАТ незамінними для обробки великих посівних площ.

А висока якість роботи, маневреність і точне копіювання рельєфу дозволяють використовувати дискові борони ДУКАТ під найвимогливіші до ґрунту культури.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Антимонопольний комітет відкрив справу проти одного з найбільших виробників яєць

Про це повідомляє прес-служба АМКУ, передає БізнесЦензор.

"Антимонопольний комітет України почав справи за ознаками вчинення групою" Авангард "(компанії, що належать або належали на момент вчинення дій Олегу Бахматюку) десяти порушень законодавства про захист економічної конкуренції", - сказано в повідомленні.

Зокрема, АМКУ встановив, що протягом двох попередніх років одна з компаній групи "Авангард" збільшила кількість філій за рахунок оренди (суборенди) птахофабрики в с. Телешівка Рокитнянського р-ну Київської області, в селах Мліїв і Петропавлівка Городищенського району Черкаської області, Ковтунівській сільській раді Золотоніського району Черкаської обл., селищі Відрадне Запорізького району Запорізької області, а також селах Старовірівка Шевченківського р-ну та Охоче ​​Нововодолазького району Харківської області.

Після отримання активів в користування, "Авангард" почав на них виробництво курячих яєць.

"Згідно з чинним законодавством набуття контролю над більшістю з цих фабрик вимагало дозволу Антимонопольного комітету. Однак набувачі за таким дозволом не зверталися, що вказує на ознаки порушення статті 50 закону" Про захист економічної конкуренції ", - підкреслюється в повідомленні.

В АМКУ відзначають, що дізналися про ці факти в ході дослідження ринку курячих яєць в шкаралупі.

"Оскільки група компаній" Авангард "є одним з найбільших учасників цього ринку і найбільшим виробником сухих яєчних продуктів в Україні, Комітет оцінить вплив виявлених транзакцій на конкуренцію. Зокрема, АМКУ встановить, яким чином виявлені концентрації вплинули на ринкові частки групи" Авангард "і не привели зазначені дії до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції ", - наголошується в повідомленні.

Антимонопольний комітет почав збір і аналіз доказів по цим справам.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«Епіцентр К» завершив угоду із придбання частки активів «Сварог Вест Груп»

Про це 20 травня повідомила прес-служба ГК «Епіцентр К».

У результаті приєднання нових активів загальна площа земель, що знаходяться в обробітку сільськогосподарських підприємств «Епіцентр Агро», збільшилася майже на 40% – до 160 тис га, а обсяги посівних площ на території Хмельницької області в структурі агрохолдингу досягли 45%.

За словами керівника аграрного напрямку «Епіцентр К» Василя Мороза, найближчим часом агрохолдинг зосередиться на інтеграції нових активів в єдину систему сільськогосподарського виробництва «Епіцентр Агро» та продовжить працювати над покращенням операційної ефективності.

До складу підприємств придбаного товариства належить потужний рослинницький напрямок, насіннєвий завод, тваринництво та зерносховища, подальшим розвитком яких планує займатися «Епіцентр Агро», аграрний напрямок групи компаній «Епіцентр К». Одним із пріоритетних завдань агрохолдингу є збільшення обсягів експорту вирощуваного зерна та подальша розбудова елеваторного господарства, зокрема, у Хмельницької області.

Нагадаємо, Епіцентр планує викупити землі, які орендує для ведення агробізнесу.

Джерело: apk-inform.com

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Підшипникові вузли HARP показали високі результати експлуатаційних і ресурсних випробувань

Більше 70 років Харківський підшипниковий завод виробляє підшипники і підшипникові вузли для сільськогосподарської техніки в тісній співпраці з ОЕМ-компаніями. В основі спільної роботи - прагнення до досконалості і якості, а інновації створюються на основі практичних потреб замовників і покупців з усього світу. HARP допомагає аграріям швидко і ефективно справлятися з викликами сучасного сільського господарства, пропонуючи їм найпрогресивніші на ринку рішення і послуги.

Не менш продуктивно підприємство працює зі своїми дилерськими мережами, створюючи і освоюючи найбільш затребувані, якісні та оптимальні за ціною аналоги оригінальних запчастин для вторинного ринку.

Приклад успішних розробок - ступичний вузол для диска борони Lemken Rubin 9 (8395.H5-160.47.f35.011), який був оновлений і зараз доступний в оцинкованому виконанні (варіанти маркування Lemken: 5554502, 5554503, 5510014, 55510015; FKL: PL- 185-V30).

HARP_узлы.jpg

Висока якість, надійність і працездатність вузла HARP підтвердили ресурсні випробування в умовах реальної експлуатації в 15 різних господарствах і агрохолдингах. Коротка дискова борона Lemken Rubin 9, диски якої були оснащені ступичними вузлами HARP, здійснювала обробку різних видів грунтів - від легких суглинних до складних чорноземних, щебнистих і перелогових. Агрегати виконували лущення стерні, дискування після збирання кукурудзи та зернових, закладення зеленої маси на органічне добриво.

HARP_узлы01.png

За 3 роки випробувань підшипникові вузли HARP обробили до 15,5 тис га і фахівці підсумували:
• Підшипникові вузли (Lemken і HARP) повністю взаємозамінні.
• При установці вузол HARP легко встановлюється замість штатного вузла.
• У порівнянні з оригінальним вузлом підшипниковий вузол HARP просто і швидко монтується і демонтується. (Технічні фахівці не раз відзначали складності з ремонтом оригінального вузла Lemken, пов'язані з фіксацією осі.)
• За час роботи вузлів не було зафіксовано жодної відмови і виходу з ладу.
• Вузол повністю обслуговуються і не вимагає яких-небудь регулювань і обслуговування протягом усього періоду експлуатації.

HARP_узлы02.jpg

Таким чином, підшипникові вузли HARP випробувані найбільшими виробниками сільськогосподарської техніки та перевірені в роботі холдингами - лідерами аграрної сфери

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Борони LOZOVA MACHINERY оснащені кращими зубцями

Зуби, встановлені на боронах ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН, виявилися міцними, надійними і зносостійкими. Це підтвердило незалежне анонімне дослідження «Вплив конструкційних характеристик зубів борін на динаміку їх абразивного зносу і прогнозований ресурс», яке провів «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого ». Серед учасників експерименту також були провідні світові бренди сільгосптехніки.

Будучи основним робочим елементом зубової борони і взаємодіючі з ґрунтом на глибину до 10 см, зуб визначає надійність і ресурсну придатність ґрунтообробної техніки.

Для досягнення повної чесності і об'єктивності дослідження проводилося методом анонімного тестування, коли всі зразки проходять проби під номерами, без вказівки виробника.

Раніше проведені дослідження вже демонстрували високу якість обробки, знижена витрата палива і високу продуктивність зубів LOZOVA MACHINERY.

А випробування інституту імені Погорілого наочно показали і збільшений «термін життя» зуба LOZOVA MACHINERY, продемонстрували низький рівень зносу і деформації. Причому все в порівнянні з робочими органами компаній-конкурентів.
Згідно з результатами досліджень зуби LOZOVA MACHINERY мають найбільший ресурс на знос завдяки поєднанню своєї геометричної форми і ідеально підібраної твердості.

Детальніше дивіться в графіку і таблиці дослідження. 

Зуб LOZOVA MACHINERY в графіку – зелена лінія, а в таблиці під №2. 

Зуб-LOZOVA-MACHINERY_ГРАФИК.jpg

Зуб-LOZOVA-MACHINERY_ТАБЛИЦА.jpg

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview