Tempo950x100

Tempo300x100

Українське борошно на 40% дешевше за європейське

Українське борошно на 40% дешевше за європейське
Фото: з відкритих джерел

Через менші затрати в Україні на виробництво борошна — заробітна плата, електроенергія та інші складові — кінцевий продукт виходить на 40% дешевший за європейський.

Про це розповів директор спілки «Борошномели України», голова правління «Укрхарчопром» Родіон Рибчинський. 

“Попит на зернову продукцію та її експорт знизився, але наше борошно на сьогоднішній день повністю відповідає європейським стандартам, тому що 8/10 країн, в які ми експортуємо, — європейські. Ціна на українське борошно на 40% дешевша, аніж на європейське, тож багато компаній купували оптом саме в Україні, змішували зі своїм та продавали за локальною ціною, тим самим збагачуючись завдяки різниці”, – зазначає експерт.

За його словами, за минулий маркетинговий рік українські борошномели експортували 150 тис. т продукції, на наступний прогнозується 170 тис. т.

«Якщо орієнтуватися на вихід у Європу, то слід адаптовуватися під новітні технології, а наші промислові технології, на жаль, є радянськими. Наостанок додам, що бізнес має вимагати від влади конкретної допомоги, лише таким чином можна чогось досягти», — наголосив Родіон Рибчинський.

Джерело: agroportal.ua

Перегляди: 58
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinske-boroshno-na-40-deshevshe-za-yevropejske
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати