Українські аграрії активно закуповують селітру

Українські аграрії активно закуповують селітру
Фото: з відкритих джерел

Гуртові постачальники КАС на початку березня продавали продукт дорожче ніж аміачну селітру.

Рекомендовані роздрібні ціни на КАС – 18800 грн/т з ПДВ на аміачну селітру – 17700-18100 грн/т, з ПДВ. Селітра купується аграріями на початку березня дуже активно, сезон насправді гарячий.

Весна почалась із дивної ситуації – карбаміду у вільному доступі у виробника майже немає, за КАС черга і ціна на КАС вища за ціну аміачної селітри.

Це сталось через те, що селітра була в січні – лютому менш популярною через швидку весну, потепління та майже відсутність мерзло-талого ґрунту на полях України. З 19 лютого структури групи Остхем анонсували зниження цін на селітру аж на 2700 грн/т, в результаті в березні ринок буквально закипів.

Тож КАС вагонними або крупними партіями дистриб’ютори продавали за цінами 17000-17500 грн/т, а аміачну селітру – 16600-17500 грн/т, з ПДВ. Про це повідомили аграрії, що покупали товар в березні. Рекомендовані ціни дещо вищі. Сезон закупівлі добрив в розпалі, тож аграрії купують те, що в наявності на складах. Низька ціна зіграла на аміачну селітру  на руку постачальникам.

Саме зараз продаж селітри в піку за останні місяці, трейдери відзначають високу активність, селітри на складах достатньо, а виробники в лютому поставили аж 71 тис. тон нітрату амонію в ринок. Швидке потепління може стрімко обірвати попит, але схоже, що аграрії відкладали закупки та не викреслили аміачну селітру із переліку необхідних добрив.

Джерело: Інфоіндустрія

Перегляди: 47
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-agrariyi-aktyvno-zakupovuyut-selitru
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати