174499

Українські аграрії обирають комбайни VERSATILE

«Маєш чим збирати врожай – вважай пів справи зробив», – здавна твердять українські агровиробники. Хто сперечатиметься! Справді, належна кількість якісної сільгосптехніки в господарстві здебільшого гарантує успішність і вчасність збирання врожаю. Про це добре знає очільник підприємства «Алігатор» на Дніпропетровщині – Олександр Дорошенко. Невеличке сімейне господарство, яке вирощує пшеницю, ячмінь, соняшник і кукурудзу, за 16 років роботи сягнуло неабиякого рівня, адже тепер це – підприємство з власними елеваторами та банком землі в 2000 га.

«Нині ми не виношуємо планів щодо збільшення земельних площ, адже й так маємо доволі велику завантаженість. Для нас головне – якість! Працюємо над тим, щоб із кожного гектара землі діставати максимальний прибуток за менших витрат. Наприклад, вже 3 роки поспіль середня врожайність соняшнику у нас становить 36–40 ц/га. І чималу роль у досягненні якісних результатів відіграє техніка.
Зараз на наших полях працює два зернозбиральні комбайни VERSATILE – барабанний RSM 161 і роторний TORUM 780. Раніше у нас був TORUM 740, він відпрацював у нашому господарстві 6000 мотогодин, важливо підкреслити, без істотних поломок. Згодом, за програмою трейд-ін ми змінили 740-й на новий TORUM 780. Найближчим часом плануємо придбання ще одного комбайна TORUM. Тому можу запевнити: TORUM — напрочуд надійна машина. Цей один комбайн здатний прибрати абсолютно всю кукурудзу, яку ми вирощуємо в нашому господарстві, а це близько 600–700 га! У нас навіть бували дні, коли за один світловий день (з 9-ї ранку до 11-ї вечора) ми намолочували 400 т кукурудзи одним комбайном! Крім того, TORUM має збільшену довжину шнека, що дуже зручно для під'їзду техніки для вивантаження, навіть за обладнання комбайна 10-метровою жниваркою. А завдяки великому бункеру (12 000 л) вивантаження відбувається край поля, і тому немає потреби «ганяти» техніку полем за комбайном. Повний бункер спустошується впродовж не більш як 2 хв. Заслуговує на увагу й очищення – комбайн має велику площу решіт, і за правильного налаштування зерно можна передавати на зберігання просто з комбайна без додаткового очищення. Ну, й, найголовніше, TORUM має дуже високу продуктивність, і може замінити собою два повноцінні комбайни.

386.jpg

VERSATILE RSM 161 у нас із 2019 р. і відпрацював 500 мотогодин. Проте ми вже встигли оцінити переваги цього комбайна: 6-клавішний соломотряс, ефективна система очищення й обмолочування, добра продуктивність. Наші поля невеликі та мають складний рельєф, тому ми вибрали для RSM 161 7-метрову жниварку, хоча для такого комбайна більше пасуватиме жниварка 9 м. Комбайн 161-й ми використовували на збиранні ранніх зернових (пшениця, ячмінь), де він дуже добре себе зарекомендував. Також придбали жниварку для збирання соняшнику, RSM 161 якісно впорався і з цим завданням — соняшник після збирання можна передавати на зберігання без додаткового очищення. Бункер має добрий розмір 10 500 л, тішить і швидкість вивантаження – за пару хвилин бункер повністю спустошується. Завдяки тому, що вивантажний шнек має висоту понад 4 м, зерно можна завантажувати відразу до фур без використання перевантажувача.
Обидва комбайни VERSATILE мають просторі кабіни з доброю шумоізоляцією. Кондиціонер, опалення та інформаційна система Adviser III — все це дає змогу механізаторові працювати в своє задоволення, з максимальним комфортом та уникати швидкої стомлюваності.

Комбайни прості та зручні в обслуговуванні. Сервісна служба VERSATILE завжди оперативно реагує на запити, а постачання витратних матеріалів і запасних частин здійснюються вчасно. Жодного разу не пошкодував про свій вибір, раджу й своїм колегам пересвідчитися в перевагах комбайнів VERSATILE».

По всім питанням з придбання техніки VERSATILE звертайтеся за телефонами +38 044 596 55 28, +38 098 675 47 11 або до офіційних дилерів, зазначених на сайті www.versatile.ua/purchase/dealers 

 

Напої в українському McDonald’s наливатимуть у екоскляночки

McDonald’s в Україні відмовляється від використання пластикових скляночок, у яких продаються холодні напої. Як альтернативу в компанії обрали - паперові горнятка. Таке рішення ухвалили, щоб подбати про планету, і зменшити споживання пластику на 10 тонн щомісяця.

Про це повідомили на офіційній сторінці McDonald’s в Україні, пише ТСН.

"Мало насолоджуватися красою планети. Потрібно піклуватися про неї! Саме тому ми відмовляємося від пластянок, в яких подавали холодні напої. Відтепер тільки паперові", – йдеться у повідомлені.

The Village повідомляє, що паперові скляночки буде виробляти одна із фінських компаній одноразового посуду і пакування виключно для мережі McDonald's. Ця компанія відкрила свій завод на території України цьогоріч. До 2025 року в ресторанах фастфуду планують повноцінно перейти на екологічні та переробні упаковки для усієї продукції.

Зазначимо, що мережа ресторанів McDonald's в Україні налічує 93 ресторани у 20 містах. Перший заклад McDonald's в Україні було відкрито 24 травня 1997 року Києві.

Вітчизняний агрохолдинг запустив першу гастростудію м’яса та їжі

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці компанії.

«У нас готують найсмачніші страви з м’яса з особливим натхненням», – ідеться в дописі.

Перша гастростудія відкрилася у Києві.

Нагадаємо, власник МХП Юрій Косюк раніше анонсував, що агрохолдинг рухатиметься до кулінарної компанії, яка годує людей.

Джерело: AgroTimes

Вартість акцій більшості вітчизняних публічних агрокомпаній зросла

Ринкова капіталізація більшості українських публічних агрокомпаній зросла протягом останнього тижня. А загалом з початку року, станом на 25 червня їх капіталізація в середньому знизилась на 2%.

Про це повідомляє аналітичний департамент Української аграрної конфедерації з посиланням на дані компанії Eavex Capital. 

Найбільше протягом останнього тижня зросла ринкова капіталізація агрохолдингу МХП – на 8,7%, а зміна з початку року становить -35,5%. Таким чином вартість компанії наразі становить $668 млн ($6,26 за акцію). Ринкова вартість Ovostar Union за тиждень зросла на 5,7% – до $113 млн (74 злотих за акцію). А з початку року вартість компанії впала на 0,7%.

Ринкова капіталізація «Кернела» з початку року знизилася на 6%, а протягом останнього тижня – зросла на 3,3% і наразі становить $887 млн (42,6 злотих за акцію). Протягом тижня зросла в ціні також ІМК на 1,2%, а з початку року знизились на 0,4% – до $105 млн (12,4 злотих за акцію).

Істотно знизилася за тиждень капіталізація «Астарти» – на 15,3%, а з початку року – на 10%, до $92 млн (14,4 злотих за акцію).

Незмінною протягом тижня лишилася вартість компаній «Агротон» ($22 млн, 3,9 злотих за акцію), Avangardco ($12 млн, $0,19 за акцію) та «Мілкіленд» ($4 млн, 0,48 злотих за акцію).

Джерело: AgroTimes

LOZOVA MACHINERY: пора готувати техніку до осені

Так для осінніх польових робіт українські та європейські господарства успішно застосовують важкі дискові борони ДУКАТ GOLD.

Машина створена для роботи по залишкам просапних крупностеблевих культур, таких як кукурудза і соняшник. Всього за один прохід знаряддя швидко і якісно виконує передпосівну підготовку ґрунту навіть по неоране полю без забивання робочих органів. А чудове копіювання нерівностей поля забезпечує рівномірну обробку на складних рельєфах.

Високу продуктивність борони підтверджує Андрій Воронкин, власник агрофірми «Колос» в Близнюківському районі Харківської області. У його господарстві за допомогою ДУКАТ GOLD з шириною захвату 6 метрів обробляли поля під посів соняшнику.

«Ми на власному досвіді переконалися в результативності застосування важкої дискової борони. Нас порадували відмінні результати, агрегат добре вирівнює поле і швидко перебиває всі пожнивні залишки, перемішуючи їх з грунтом. Машина відпрацювала без зауважень, нас абсолютно влаштовує, що вона вимагає мінімального обслуговування. Цієї осені будемо використовувати тільки ДУКАТ GOLD».

16.jpg

Позитивними відгуками діляться і інші аграрії, які брали ДУКАТ GOLD для роботи по стерні після збирання зернових і кукурудзи. Вони відзначають практичність і високу продуктивність борони (витрата палива становить близько 5-7,5 л/га), а також відмінну якість обробки грунту на щільних, піщаних і перезволожених грунтах.
Диски збільшеного діаметру (724 мм) дозволяють знаряддю працювати на глибину до 20 см, витримуючи навантаження в 260 кг. А Х-подібна форма розташування дисків повністю виключає відведення агрегату в бік при роботі на великій глибині.

Підшипникові вузли, робочі органи і шарніри рам ДУКАТ GOLD не містять точок змащення, і знаряддя практично не вимагає обслуговування. Для зручності аграріїв агрегат комплектується п'ятьма видами котків для різних грунтів.

В умовах щорічного зростання посівних площ з просапними культурами важкі дискові борони стають все більш актуальними серед фермерів.

 

День поля LOZOVA MACHINERY-2020

Захід став справжнім святом для аграріїв, отримав статус найбільшої галузевої події південно-східної України та став міжнародним. Щорічно на День поля приїздили сотні українських та закордонних гостей: фермери та представники агрохолдингів, партнери та дилери, агрономи, механіки та інші експерти сільськогосподарської галузі.

день-поля-lozova-machinery-33.JPG

З початком проведення День поля LOZOVA MACHINERY став майданчиком для прем’єрних показів та демонстрацій оригінальних технічних можливостей компанії. Так,  саме тут відбувся дебютних показ дискових борін ДУКАТ-6 та ДУКАТ-9, важкої дискової борони ДУКАТ GOLD, важкої  зубової борони ЛІРА XL та шлейфової ЛАРІ. 

Крім того на своєму дня поля ЛОЗОВСКІ МАШИНИ відкривають нові напрямки бізнесу, такі як  трейлери-перевантажувачі та оприскувачі SPRAYMARC. І звичайно ж, щорічно компанія наглядно демонструє найкращі та модернізовані агрегати своїх серійних лінійок.  

день-поля-lozova-machinery-06.jpg

Душевну, неповторну атмосферу свята та спільних інтересів відзначають гості та учасники. Крім нової корисної технічної інформації на Дні поля LOZOVA MACHINERY можна відпочити, взяти участь у розіграші та вікторинах, смачно пообідати. А для дітей – дитяча ігрова зона.

Вперше за останні роки День поля LOZOVA MACHINERY було відмінено. Піклуючись за життя та здоров’я учасників та відвідувачів заходу через загрозу розповсюдження Covid-19, ЛОЗОВСКІ МАШИНИ вирішили максимально захистити людей та відмовитися у цьому році від проведення Дня поля.

день-поля-lozova-machinery-21.jpg

«Це непросте та складне для нас рішення, - говорить президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд. – Наш День поля став значущої подією, та ми знаємо, що аграрії очікують його – заявки на участь приходять постійно. Для нас особливо важливо проведення Дня поля, у наглядній демонстрації новинок. Не «на пальцях», а вживу. З реальними результатами роботи. Але життя людей – важливіше! В умовах спалаху розповсюдження короновірусу  ми не можемо ризикувати життям людей.»

день-поля-lozova-machinery-15.jpg

Але розвиток продовжується – у 2020 році компанія застосує новий формат спілкування  та проведе серію online-конференцій, де будуть представлені новітні розробки LOZOVA MACHINERY.

день-поля-lozova-machinery-31.jpg

Усі бажаючі зможуть приєднатися до відео конференціям, які відбудуться зовсім скоро.Точна дата та час проведення будуть анонсовані трохи пізніше.
Також звертаємо увагу, що техніку LOZOVA MACHINERY можна побачити на українських полях та за кордоном на демо-показах офіційних дилерів компанії. 

день-поля-lozova-machinery-10.jpg