Українські аграрії виходитимуть на поля за будь-яких умов

Українські аграрії виходитимуть на поля за будь-яких умов
Фото: з відкритих джерел

У той час, коли деякі політики сумніваються, чи будуть аграрії проводити наступну посівну кампанію, Павло Коваль заявляє, що українські агровиробники будуть вирощувати врожай за будь-яких умов.

Про це генеральний директор УАК розповів АгроМедіаПлатформі.

Павло Васильович зазначив, що вже за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення іноземні журналісти разом з їхніми українськими колегами почали активно цікавитися: “Чи готові аграрії до посівної компанії в умовах війни?”

“Всі думали, що Україна за 48 годин “ляже”, як держава. І навіть, як країна – після цього не готова буде проявляти економічну активність.

Я переконував усіх колег не хвилюватися, адже Україна буде сіяти, доглядати за посівами та буде молотити.

Якщо ворог сподівався, що ми розвалимось, що ми не підемо у поле, на фабрики, заводи, в банки, то він дуже помилявся.”, – розповів Павло Коваль.

Також, генеральний директор УАК віддає належне банківській системі, яка в той час не впала, хоча зараз до неї і є певні претензії.

Повертаючись до аграріїв, то представники АПК Центральної та Західної України з перших чисел березня повернулися до своєї роботи.

А коли наші військові звільнили Чернігівську, Сумську, Київську та частину Харківської області, то тамтешні аграрії також активно долучилися до операційної діяльності.

“Не поодинокі випадки, коли трактористи травмувались чи помирали від наїзду на міни, або, коли тваринники гинули при бомбардуванні птахівничих і тваринницьких комплексів.

Але це нас вже не злякає”, – зазначив Павло Коваль.

А на сьогодні, у південних регіонах ми вже почали збирати врожай озимого ячменю та ріпаку. Тобто врожай вже є.

Але щодо оцінок і прогнозів Павло Коваль обережний. “Урожай треба рахувати не той, що в полі, а той, що в коморі”, – підсумував експерт.

Джерело: ІЦ УАК

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-agrariyi-vyhodytymut-na-polya-za-bud-yakyh-umov
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1