Українські аграрії зможуть безкоштовно отримати мінеральні добрива за програмою USAID АГРО

Українські аграрії зможуть безкоштовно отримати мінеральні добрива за програмою USAID АГРО
Фото: з відкритих джерел

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть мінеральні добрива для польових робіт в сезоні 2024-2025 років для понад 3 300 українських агровиробників з прифронтових та деокупованих областей. 

Про це повідомило Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Зазначається, що через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 6,6 тисяч тонн добрив. Кожен погоджений учасник зможе отримати до 2 тонн добрива карбамід.

Як і де зареєструватися для отримання допомоги

Реєстрація на отримання допомоги відбудеться у Державному аграрному реєстрі (ДАР), у розділі “Доступні програми”.

Назва програми: “USAID АГРО_карбамід під зернові та олійні в сезоні 2024-25 р. для постраждалих від військових дій областей”.

Прийом заявок триватиме з 11 по 25 червня 2024 року або до вичерпання обсягів допомоги.

Хто може отримати допомогу

Згідно з повідомленням міністерства, отримати допомогу можуть агровиробники, які:

  • мають в обробітку від 5 до 500 га в Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях (за винятком тимчасово окупованих територій); 
  • вирощують зернові або олійні культури; 
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства.

Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 25 гектарів землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива. Ті, хто обробляють від 25 до 500 га – по дві тонни. Очікується, що допомога буде використана для внесення під зернові та олійні культури врожаю 2025 року.

Що відомо про програму видачі добрив

Програма видачі добрив є частиною ширшої діяльності Програми USAID АГРО у межах Ініціативи AGRI-Україна. В грудні 2023 – січні 2024 року Програма USAID АГРО надала мінеральні добрива на весняну посівну для понад 7,680 агровиробників з усієї України. А загалом, упродовж 2023 – початку 2024 років, через Ініціативу USAID AGRI-Україна, Програма USAID АГРО надала добрива понад 14 тисячам українських агровиробників. Ця допомога забезпечила ресурси для польових робіт на площі більше 460 тис га. та дозволила виростити щонайменше 2 млн т зерна.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-agrariyi-zmozhut-bezkoshtovno-otrymaty-mineralni-dobryva-za-programoyu-usaid-agro
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати