Українські фермери отримають безоплатний доступ до супутникових даних зі своїх полів

Українські фермери отримають безоплатний доступ до супутникових даних зі своїх полів
Фото: з відкритих джерел

EOS Data Analytics (EOSDA), постачальник аналітики супутникових зображень на основі штучного інтелекту з експертністю в точному землеробстві в Україні, надає безоплатний доступ до своєї платформи EOSDA Crop Monitoring для українських фермерів та агробізнесів. Заявки приймаються протягом 2024 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз EOSDA.

Задля підтримки українського аграрного бізнесу та забезпечення їх інструментами ефективного управління полями, доступ буде надаватися на площу до 500 гектарів на період 3 місяців з моменту активації.

Отримайте безоплатний доступ до EOSDA Crop Monitoring за посиланням.

«Якщо фермери та аграрії розуміють, що їм потрібно більше гектарів для моніторингу, вони можуть вказати цю інформацію у формі. Такі запити наші менеджери оброблятимуть окремо», – повідомила Катерина Лозко, керівник відділу підтримки клієнтів в EOS Data Analytics

Після отримання заявки, спеціалісти EOSDA нададуть зареєстрованим фермерам та господарствам доступ до усіх функцій платформи, надішлють інструкцію користувача та нададуть всі необхідні поради щодо користування платформою.

EOSDA Crop Monitoring – це платформа, інструментарій якої дозволяє слідкувати за станом посівів, чітко визначати етапи розвитку рослин та виділяти найдрібніші зміни. Карти рослинності та продуктивності з використанням індексів вегетації сприяють виявленню таких аномалій, як шкідники, бур’яни, водна недостатність тощо, і, прийняттю відповідних рішень. Алгоритмічний аналіз ризику хвороб дає можливість фермерам передбачити певні хвороби рослин та вжити своєчасних заходів задля збереження врожаю. Функція погоди, що охоплює як історичні дані, так і 14-денні прогнози, дозволяє краще планувати польові роботи. Скаутинг допомагає власникам відряджати скаутів, які перевіряють дані на місці та додають інформацію у додаток, до певних точок на полі, заощаджуючи час та кошти сільських господарств. Такі дані є корисними протягом усієї посівної.

Обґрунтування та підтвердження інформації з поля супутниковими даними дозволяють фермерам ефективніше приймати рішення та запобігати небажаним проблемам з врожаєм у 2024 та наступних роках. Так, аграрії можуть слідкувати за полями з будь-яких локацій, прогнозувати майбутні врожаї, корегувати показники внесення добрив та економити таким чином кошти.

EOS Data Analytics (EOSDA) — глобальний постачальник аналітики супутникових зображень на основі штучного інтелекту, заснований доктором Максом Поляковим, міжнародним підприємцем та філантропом у галузі космічних технологій та штучного інтелекту. Компанія здійснює діяльність в усьому світі та співпрацює з державними, комерційними та науковими організаціями.

Компанія застосовує технології дистанційного зондування для прийняття ефективних рішень у сільському та лісовому господарствах. EOSDA об’єднує дані, отримані з супутників, з технологіями штучного інтелекту та запатентованими алгоритмами для аналізу стану посівів та лісових насаджень, для підтримки бізнесу та впровадження стійких методів у всьому світі.

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-fermery-otrymayut-bezoplatnyj-dostup-do-suputnykovyh-danyh-zi-svoyih-poliv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    7 Грудня

    УЗ підніме тариф на вантажні перевезення на 37%, – ЗМІ

    Пляшки з молоком в магазинах можуть зменшитися до 770 мілілітрів

    В Україні падають попит та ціни на імпортні помідори

    “Контінентал” звільнив шістьох працівників через скандал із шокуючим знущанням над кабанами

    6 Грудня

    Український біометан у перспективі може витіснити російський газ із європейського ринку

    Біткоїн за енергетик. Binance і Carlsberg Ukraine випустили лімітовану серію Battery. Що з цього вийшло?

    Продукти тваринницької галузі – одні з найперспективніших на світовому ринку

    На Харківщині потенційно забруднено вибухівкою третина сільськогосподарських угідь

    Україна експортуватиме до ЄС молочну продукцію з іншою термічною обробкою

    Нові часи на ринку олійних – пальмова олія стала дорожчою, ніж соєва та соняшникова

    БІЛЬШЕ НОВИН