Українські фермери підвищують ціни на буряк навіть на тлі низького попиту

Українські фермери підвищують ціни на  буряк навіть на тлі низького попиту
Фото: з відкритих джерел

Незважаючи на стабільно невисокий попит на столові буряки, українські фермери починають підвищувати відпускні ціни на цю продукцію, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Головною причиною подорожчання столових буряків більшість виробників називають обмежену пропозицію даного коренеплоду на ринку, а також зниження валового збору культури у поточному сезоні.

За даними щоденного моніторингу проекту, лише з початку поточного тижня столові буряки на українському ринку подорожчали в середньому на 17%. В результаті, вже сьогодні основні угоди з продажу цього коренеплоду укладаються по 6-8 грн/кг ($0,23-0,31/кг) залежно від якості, обсягу партії та регіону.

При цьому більшість представників оптових компанії та роздрібних мереж не поспішають закуповувати столові буряки за такими цінами. На сьогоднішній день активного продажу в даному сегменті практично немає і ринок перебуває в стагнації. Але українські виробники не збираються переглядати відпускні ціни у бік зниження, воліючи утримуватись від продажів, і основний обсяг закладають у сховища.

Таким чином, на даний момент українські виробники пропонують столові буряки в середньому в 2,2 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Однак навіть у таких умовах багато фермерів вважають за краще утримуватися від активних продажів в очікуванні подальшого цінового зростання в даному сегменті.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-fermery-pidvyshhuyut-cziny-na-buryak-navit-na-tli-nyzkogo-popytu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати