Tempo950x100

Tempo300x100

Українські фермери підвищили ціни на капусту

Українські фермери підвищили ціни на капусту
Фото: з відкритих джерел

Цього тижня в Україні спостерігається зростання цін на білокачанну капусту, проте підвищувальний ціновий тренд властивий виключно сегменту продукції високої якості, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Підвищити ціну на цю продукцію виробники змогли за рахунок помітного скорочення пропозиції білокачанної капусти з дрібних господарств, які вели продаж відразу з поля через відсутність власних складів.

Так, на сьогоднішній день угоди з продажу білокачанної капусти вже укладаються в рамках діапазону 7-10 грн/кг, що в середньому на 20% дорожче, ніж тижнем раніше. При цьому пропозиція цієї продукції досить обмежена, оскільки багато господарств воліють не поспішати з продажами, оскільки не виключають, що найближчими тижнями ціни на цю продукцію можуть продовжувати зростати. Водночас оптові компанії виявляють дуже високу зацікавленість у закупівлі капусти та готові підвищувати закупівельні ціни.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день вартість білокачанної капусти в Україні вже в середньому на 13% вища, ніж наприкінці листопада минулого року. При цьому більшість ключових гравців ринку не виключають подальшого подорожчання цієї продукції, якщо погодні умови найближчим часом не нормалізуються.

Перегляди: 40
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-fermery-pidvyshhyly-cziny-na-kapustu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати