Українські переробники продовжують підвищувати закупівельні ціни на продовольчу пшеницю

Українські переробники продовжують підвищувати закупівельні ціни на продовольчу пшеницю
Фото: з відкритих джерел

За даними ІА «АПК-Інформ», поточного тижня в більшості регіонів України зберігається підвищувальна цінова динаміка в секторі продовольчої пшениці.

Борошномели здебільшого продовжують підвищувати закупівельні ціни, відчуваючи складнощі із закупівлею пшениці, особливо 2 класу, що пояснювалось стримуванням продажу аграріями. Вони в першу чергу намагались реалізувати зернову з більш низькими якісними показниками. Також підтримку цінам продовжують надавати висока конкуренція за зернову між переробниками та трейдерами, а також деяке занепокоєння стосовно перспектив майбутнього врожаю через вірогідність скорочення посівних площ під озиминою. Однак низькі темпи збуту борошна продовжували чинити значний тиск на ціни.

Так, станом на 6 жовтня більшість переробників озвучують закупівельні ціни на пшеницю 2 і 3 класу в діапазонах 5600-6600 грн/т та 5500-6500 грн/т СРТ відповідно, що на 100-200 грн/т вище показників кінця минулого тижня. Однак варто зазначити, що поодинокі покупці, зокрема центрального та південного регіону, намагаючись залучити пропозиції багатотоннажних партій сировини, фіксували більш високі ціни попиту на рівні 7000-7200 грн/т СРТ.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-pererobnyky-prodovzhuyut-pidvyshhuvaty-zakupivelni-cziny-na-prodovolchu-pshenyczyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати