Українські перевізники готують акцію на трьох пунктах пропуску у відповідь на дії поляків

Українські перевізники готують акцію на трьох пунктах пропуску у відповідь на дії поляків
Фото: з відкритих джерел

У відповідь на блокування кордону польськими фермерами українські перевізники 20 лютого розпочнуть мирну акцію протесту на трьох пунктах пропуску із Польщею.

Про це заявив голова ГО «Міжнародні автомобільні перевізники України» (МАПУ) Володимир Михалевич, повідомляє “Укрінформ”.

“Метою проведення мирного зібрання є вираження протесту перевізників України проти блокування руху вантажного транспорту, яке почалося з листопада 2023 року, що завдає значних фінансових втрат для галузі міжнародних автомобільних перевезень України, експортерів та імпортерів обох країн та для економіки України і врешті – підриває обороноздатність України в умовах воєнного стану”, – сказав Михалевич.

Він зауважив, що ситуацію з блокуванням досі не вдається врегулювати на рівні міністерств, урядів та президентів України й Польщі, тому українські перевізники вимушені вдаватися до таких дій.

За словами Михалевича, мирна акція, організована ГО “МАПУ”, розпочнеться 20 лютого 2024 року о 12.00, одночасно біля трьох міжнародних автомобільних міжнародних пунктів пропуску: “Рава-Руська”, “Краківець”, “Шегині”.

ГО “МАПУ” забезпечуватиме контроль та порядок проїзду через перелічені пункти пропуску, не дозволяючи об’їзд польськими вантажівками загальної черги вантажівок. Акція проводитиметься цілодобово до 15 березня 2024 року або до розблокування кордонів польськими мітингувальниками.

Нагадаємо, наразі заблокованим для вільного руху вантажівок через протести поляків є “Ягодин – Дорогуськ”, “Угринів – Долгобичув”, “Устилуг – Зосін”, “Шегині – Медика”, “Рава-Руська – Гребенне” та “Краківець – Корчова”. 

20 лютого в рамках загального страйку польські фермери заблокують усі пункти пропуску на кордоні між Польщею та Україною.

Перегляди: 253
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-pereviznyky-gotuyut-akcziyu-na-troh-punktah-propusku-u-vidpovid-na-diyi-polyakiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати