Tempo950x100

Tempo300x100

Українські порти Дунаю можуть стати реальними конкурентами одеським портам – експерт

Українські порти Дунаю можуть стати реальними конкурентами одеським портам – експерт
Фото: з відкритих джерел

Порти українського Дунаю за умови впровадження сучасних технологій автоматизації виробничих процесів можуть стати реальними і серйозними конкурентами портам Великої Одеси. Таку думку в інтерв’ю АПК-Інформ висловив начальник відділу маркетингу компанії «Арт Порт» Олександр Тодуров.

Він, зокрема, зазначив, що за результатами роботи в 2022-2023 рр. можна сказати, що в дунайських портах з’являється нова тенденція: «молоді термінали дуже наполегливо, розштовхуючи плечима старожилів, відвойовують собі місце під сонцем на ринку перевалки зернових, пропонуючи найкращий сервіс для своїх клієнтів».

«Відпрацювавши всі технології і «набивши руку» на зернових, у майбутньому зможуть перевалювати й інші вантажі. І хто знає, цілком можливо, що за рівнем, принаймні, інформаційних послуг вони запросто найближчим часом можуть стати прикладом і конкурентами для портів і терміналів Великої Одеси. А з урахуванням того, що держава прагне поліпшити авто- і залізничну логістику до самих цих портів територією Бессарабії, вони стануть реальними і серйозними конкурентами одеським портам», – прогнозує О.Тодуров.

Перегляди: 49
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-porty-dunayu-mozhut-staty-realnymy-konkurentamy-odeskym-portam-ekspert
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати