Українські шуби з конопель спричинили фурор на престижному міжнародному конкурсі

Українські шуби з конопель спричинили фурор на престижному міжнародному конкурсі
Фото: з відкритих джерел

Конопляні шуби українського бренду DevoHemp отримали головну нагороду в категорії “Мода” на міжнародному конкурсі Green Product Award 2023, який пройшов у Берліні, пише SEEDS.

Нагороди щорічно отримують продукти та концепції, що виділяються з точки зору дизайну, інновацій і екологічності. Про це йдеться на офіційній сторінці українських розробників.

Цьогоріч для участі в конкурсі було подано 1,3 тис. заявок від учасників із 40 країн світу. Тільки у категорії «мода» було номіновано 200 найкращих продуктів і концепцій. Переможці були з Австрії, Китаю, Коста-Ріки, Данії, Франції, Німеччини, Ізраїлю, Нідерландів, Польщі, Словенії, Великобританії та Сполучених Штатів.

«Проєкт конопляного хутра показує, наскільки непотрібним є розведення тварин лише для виробництва хутра, тоді як є рослинна альтернатива в моді, а також у сферах, де потрібна тепла тканина» — такою була офіційна заява журі конкурсу Green Product Award.

Конопляне волокно — це міцний біорозкладний матеріал, росте без гербіцидів і пестицидів, стійкий до шкідників, швидко поглинає і виділяє вологу, гіпоалергенний; забезпечує прекрасну регуляцію температури та циркуляцію повітря.

«Ми перші в світі, хто розробив та пропонує інноваційне хутро на основі нетканого волокна із конопель як замінник натуральному та екохутру», — слова засновниці бренду Оксани Дево публікує офіційна сторінка бренду.

DevoHome наголошують на тому, що при створенні HempFur вони свідомо ставляться до усіх ланок створення, не вбиваючи, а відновлюючи традиційне для України виробництво текстилю з конопель.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-shuby-z-konopel-sprychynyly-furor-na-prestyzhnomu-mizhnarodnomu-konkursi
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати