Українські супермаркети запровадили обмеження на яйця: намагаються знизити попит

Українські супермаркети запровадили обмеження на яйця: намагаються знизити попит
Фото: з відкритих джерел

У Запоріжжі, у супермаркеті “Метро Україна”, запровадили обмеження на продаж яєць. Кожен клієнт може придбати трохи більше трьох одиниць упаковок (кількість залежить від кількості яєць в упаковці).

Як пише місцеве видання “Акцент”, найдешевші яйця в цьому супермаркеті коштують 60,7 грн за десяток. Обмеження кількості яєць, які можуть продати одному клієнту, дозволяє скоротити попит та дає можливість придбати продукти всім охочим.

Навіщо обмежили ціни

Серед причин подорожчання: скорочення тривалості світлового дня, подорожчання кормів, електроенергії. Як зазначає аналітик УКАБ Світлана Литвин, також суттєво вплинула окупація частини територій України. На тимчасово непідконтрольних територіях було близько 17% всього виробництва яєць.

Одне з найбільших підприємств – “Чорнобаївська птахофабрика” – наразі паралізоване. Також скоротили виробництва та деякі підприємства на підконтрольній території. “Деякі компанії в умовах невизначеності частково не запустили інкубаційні процеси для отримання молодого птаха. Це призвело до тимчасового скорочення поголів’я курей-несучок і, відповідно, зменшення обсягів виробництва”, – пояснює Литвин.

Джерело: OBOZREVATEL,

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-supermarkety-zaprovadyly-obmezhennya-na-yajczya-namagayutsya-znyzyty-popyt
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати