Українську лохину доставлятимуть в ОАЕ літаками

Українську лохину доставлятимуть в ОАЕ літаками

Українське ягідне підприємство ТОВ “Нікдарія” (TM iBerry) і одна з найбільших компаній-імпортерів свіжих фруктів Перської Затоки Farzana Trading з ОАЕ підписали на виставці WOP Dubai 2019 угоду про регулярні авіапоставки української лохини в сезоні 2020 року, пише east-fruit.com.

Реалізація вищезгаданого контракту стала можливою завдяки угоді між ТОВ «Нікдарія» та Міжнародними авіалініями України (МАУ), яка була підписана раніше. МАУ надали гарантію блоку вантажних місць з певним планом польотів на маршруті Київ – Дубай річної авіанавігації на 2020 рік.

Як зазначає Євген Харлан, директор по розвитку і стратегії ТОВ «Нікдарія», підписання цієї угоди є істотним проривом у відносинах між ягідними господарствами України і покупцями з Об’єднаних Арабських Еміратів.

“Вперше досягнуті домовленості мають чіткі обсяги замовлень лохини українського походження на регулярній щотижневій основі протягом усього ягідного сезону. Особливо приємно, що продукція буде поставлятися з національним брендуванням, символікою та чітким визначенням країни походження, що стане суттєвим проривом у просуванні України як важливого постачальника свіжих фруктів і ягід преміальної якості і дозволить створити попит на продукцію та інших українських господарств. Такого результату було б неможливо досягти без торгової місії українських виробників в ОАЕ «Fruit Trade Ukraine – Middle East», організованої Української плодоовочевої асоціацією (УПОА) за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO), Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і EU4Business навесні 2019 і, що ще важливіше, подальшої підтримки і розширення контактів цих організацій з покупцями Близького сходу. Участь у WOP також організовано за їх підтримки, за що ми їм особливо вдячні”, – підкреслює Євген Харлан.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinsku-lohynu-dostavlyatymut-v-oae-litakamy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати