Український бізнес закликав ЄС і Польщу заборонити страйки на прикордонних переходах

Український бізнес закликав ЄС і Польщу заборонити страйки на прикордонних переходах
Фото: з відкритих джерел

Європейська Бізнес Асоціація закликала Євросоюз і Польщу заборонити страйки на прикордонних переходах як об’єктах критичної інфраструктури. Про це йдеться у зверненні ЄБА, яка є одним із найвпливовіших і найбільших об’єднань бізнесу в Україні.

У ньому вказано, що український бізнес розуміє право польських працівників на протест, але не зловживання ним.

“Кожен раз протестувальники висувають нові та незрозумілі вимоги, які, наприклад, цього разу взагалі не стосуються України”, – йдеться в зверненні.

ЄБА також вказує на випадки псування українського зерна протестувальниками, яке “є очевидним порушенням правопорядку”.

“Ситуація набагато гірша, ніж була наприкінці минулого року. […] І оскільки такі акції наносять цілеспрямовану шкоду не лише українській, але і європейській економіці (адже, зокрема, зерно, котре було висипано на залізниці, прямувало до Німеччини транзитом через Польщу), то Європейська Бізнес Асоціація звертається до Єврокомісії, уряду Польщі, зокрема її правоохоронних органів, із проханням допомогти врегулювати ситуацію, до прикладу, прийнявши рішення про заборону проведення страйків на прикордонних переходах”, – йдеться в зверненні.

ЄБА припускає, що ситуацію з блокуваннями не вдасться врегулювати доти, поки не буде створено дієвого запобіжника на рівні ЄС.

Джерело: biz.liga.net

Перегляди: 45
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinskyj-biznes-zaklykav-yes-i-polshhu-zaboronyty-strajky-na-prykordonnyh-perehodah
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати