Український виробник настоює сир на віскі та змішує з лавандою

Український виробник настоює сир на віскі та змішує з лавандою
Фото: з відкритих джерел

Молочна ферма “Мукко” з Прикарпаття за результатами 2022 року збільшила виторг від продажу сирів більш як у двічі – до 76 млн грн порівняно з 33 млн грн у попередньому році.

“Мукко” у 2015 році заснував Назар Кміль – колишній футболіст, який займався професійним спортом з 8 років, а після травми перекваліфікувався на фермера. 

Ферма “Мукко” була однією з перших, хто завіз в Україну кіз альпійської породи. Досвід виробництва сиру  “Мукко” переймала у Нідерландах та Франції.

Також з-за кордону запозичили ідею із великими вікнами у виробничих приміщеннях, щоб всі охочі могли спостерігтли за виготовленням і дозріванням сиру.

Засновник підприємства говорить, що вони будують бізнес “на 400 років”. Зараз у сирний бізнес окрім Назара залучені його дружина, сестра з чоловіком, батько, мама і куми. 

80% продуктової лінійки “Мукко” – тверді сири. Ще 20% доводиться на м’які, а також особливі сири з трюфелем, горіхом, пажитником, чорним перцем, лавандою, та навіть віскі.

Також крафтовий виробник створює коров’ячий червоний сир з песто та в’яленими томатами.

Сир з лавандою виготовляють із козячого молока, чистих заквасок та лаванди. 

У лінійці є сир з кавою. Щоб його створити, у сирне зерно виробник додає настояне еспресо. Сирні голови залишають визрівати у каві 12 місяців, щоб продукт наситився кольором, смаком та ароматом. 

Джерело: newfood.media

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinskyj-vyrobnyk-nastoyuye-syr-na-viski-ta-zmishuye-z-lavandoyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати