Tempo950x100

Tempo300x100

Український виробник планує витиснути імпортний фундук з ринку

Український виробник планує витиснути імпортний фундук з ринку
Фото: з відкритих джерел

Фермерське господарство Nuts`N`Garden (Київська область), яке вирощує органічний фундук та вже отримує обсяги для продажу, розраховує збувати продукцію вітчизняним виробникам фундукової олії, десертів та органічного шоколаду, невеликих магазинах та кав’ярнях.

Про це в інтерв’ю журналу «Садівництво по-українськи» розповіла Ніна Смирнова, засновниця господарства.

На думку Смирнової, український ринок сьогодні далеко не наповнений саме вітчизняним фундуком. Адже країна щороку імпортує 1,5 млн тонн горіхів.

«Країна імпортує цей горіх у великій кількості – 1400-1600 тис тонн без шкаралупи, – навела вона статистику. – Незважаючи на те, що останні 5-7 років стрімко нарощується його внутрішнє виробництво, цього все ще недостатньо, адже ростуть потреби торговельних мереж, локальних кондитерських цехів та підприємств».

Культура споживання фундука українцями також ще не надто розвинена, додає Смирнова, попит на здорове харчування, продукти рослинного походження, спортивного харчування зростає, а споживач знайомиться з локальним походженням фундука.

«Тобто поки ми можемо казати про заповнення внутрішнього ринку, але звісно, це потребує переробки і забезпечення якості», – резюмувала фермерка.

Джерело: AgroTimes

Перегляди: 400
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinskyj-vyrobnyk-planuye-vytysnuty-importnyj-funduk-z-rynku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати