Український виробник створює гранолу зі спіруліною та кольорове лате

Український виробник створює гранолу зі спіруліною та кольорове лате
Фото: з відкритих джерел

Органічний виробник здорової органічної їжі Healthy Tradition відновлює виробництво та довоєнний асортимент.

У асортименті компанії – органічна гранола, безглютенове борошно (амарантове, борошно із зеленої гречки та м’якоті гарбуза), безглютенові протеїнові хлібці на заміну хліба та крекерів з вмістом 110% добової потреби у клітковині, та навіть латте рожевого (з екстрактом буряка та чорниці) і золотого (з куркумою) кольору.

“Ми потроху відновлюємо наше виробництво та асортимент. І це все завдяки споживачам – їх підтримці та довірі, – говорять у компанії. – Ми і самі сумуємо за тим чи іншим продуктом, які тимчасово не виробляємо”.

Одним із таких продуктів була органічна гранола, – унікальна за складом і за смаком, помірно солодка, розсипчаста, ніжна та ситна. У складі граноли – фрукти, ягоди, цільне насіння та зелена гречка. 

Насіння і гречку виробник активує перед сушінням: “Класичну гранолу запікають при температурі вище 100°C, а у нас вона сушиться тривалий час при низькій температурі, щоб зберегти корисні нутрієнти”.

Минулого тижня Healthy Tradition представила свої органічні продукти на виставці  The Nordic Organic Food Fair у шведському місті Малмо.

Окрім того, власниця компанії Ганна Горбенко отримала фінансування за програмою сприяння жіночому підприємництву, що реалізовується ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» та Women IN за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

«Цей перший для нас грант додав життя нашому підприємству. А ще завдяки йому ми в короткі строки опанували нові знання в області інтернет маркетингу, запустили новий сайт, що  підняло наш професійний рівень і підготувало до наступних кроків розвитку», – коментує вона.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinskyj-vyrobnyk-stvoryuye-granolu-zi-spirulinoyu-ta-kolorove-late
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1