Tempo950x100

Tempo300x100

Українським тепличним комбінатам знову вдалося підвищити ціни на томати

Українським тепличним комбінатам знову вдалося підвищити ціни на томати
Фото: з відкритих джерел

Цього тижня в Україні знову зросли ціни на тепличні томати, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Причиною підвищення вартості цієї продукції стало сезонне зниження пропозиції місцевого томату в тепличних комбінатах, оскільки більшість виробників уже заявили про завершення поточного обороту цієї культури.

Так, на сьогоднішній день місцеві тепличні томати надходять у продаж по 50-65 грн/кг ($1,39-1,80/кг), що в середньому на 11% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня.

Компенсувати нестачу місцевої продукції за рахунок імпортних томатів повною мірою трейдерам поки що не вдається, і постачання такої продукції також нестабільне. На даний момент імпортний томат пропонується до продажу по 55-65 грн/кг ($1,53-1,67/кг), а основним постачальником цієї продукції є Туреччина.

Варто зазначити, що зараз ціна на тепличний томат в Україні вже в середньому на 10% вище, ніж наприкінці листопада 2022 року. При цьому гравці ринку не виключають можливості подальшого зростання цін у цьому сегменті, оскільки пропозиція томатів із місцевих теплиць продовжує стрімко скорочуватися.

Перегляди: 115
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinskym-teplychnym-kombinatam-znovu-vdalosya-pidvyshhyty-cziny-na-tomaty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати