Українським виробникам краще шукати альтернативи білоруському ринку – торгпред України

Українським виробникам краще шукати альтернативи білоруському ринку – торгпред України
Фото: з відкритих джерел

Українським виробникам на найближчий час краще не будувати свою бізнес-стратегію на доступі на ринок Білорусі через непередбачуваність політичної ситуації, що буде впливати і на торгівлю.

Як повідомляє “Європейська правда“, таку думку висловив торговий представник України Тарас Качка. 

“З Росією і, на жаль, Білоруссю нам треба розуміти, і бізнесу розуміти, що будувати стратегію на доступі на цей ринок – це абсолютно непередбачувано”, – зазначив Тарас Качка.

Він зауважив, що ніхто не може гарантувати, що Білорусь зненацька не запровадить нові санкції через невдоволення певною заявою України.

“Якщо політичний дискурс у Білорусі буде розвиватися так, як він розвивається, то, на жаль, це буде держава не лише куди ми не радимо подорожувати через фізичну небезпеку, але й з якою ми не радимо торгувати – попри те, що це справді наш ринок, у нас там дуже багато споживачів. Думаю, в наступні кілька років ситуація буде гіршою, тому шукати альтернативні ринки може бути кращою стратегією”, – сказав торгпред.

Він додав, що Україна з цього приводу консультується з Литвою, яка також мала тісні економічні зв’язки з Білоруссю. 

Нагадаємо, Україна купує картоплю в Молдови та продає у Білорусь.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinskym-vyrobnykam-krashhe-shukaty-alternatyvy-biloruskomu-rynku-torgpred-ukrayiny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати