Український агрохолдинг інвестує €100 млн в будівництво комплексу з виробництва яєць в Латвії

Компанія Gallusman, що входить в українську групу Ovostar Union, планує будівництво в Латвії комплексу з виробництва яєць у партнерстві з європейською енергетичною компанією ADVEN. Про це повідомили в Ovostar, пише НВ.

Очікується, що новий виробничий комплекс буде експортувати до 90% своєї продукції. Експортними продажами буде займатися латвійська дочка Ovostar Union — компанія Ovostar Europe, яка з 2015 року співпрацює з торговими партнерами групи в країнах ЄС. Мета компанії Ovostar Union — вихід на нові ринки Європи та Близького Сходу, сказано у повідомленні.

Реалізація проєкту принесе латвійській економіці близько 100 млн євро інвестицій і 200 нових робочих місць.
Проєкт знаходиться на стадії оцінки потенційного впливу нового виробництва на навколишнє середовище. Експертиза має бути завершена до кінця поточного року, а початок будівельних робіт заплановано на 2021 рік.

«Новий комплекс з виробництва яєць буде ефективним і екологічним. Всі відходи утилізуються, щоб знизити потенційний негативний вплив на навколишнє середовище. Безвідходне виробництво призведе до зниження викидів CO2, що є позитивним як з екологічної, так і з економічної точки зору», — заявив бізнес-девелопер компанії ADVEN Latvia Крістапс Грейданс.

Довідка:

Група компаній Ovostar Union — один із провідних українських агрохолдингів, що спеціалізується на виробництві яєць, сухих і рідких яєчних продуктів. Оборот групи за 2019 рік досяг $104 млн, частка на ринку яєць в останні роки коливалася від 14 до 17%. Провідна ТМ компанії — Ясенсвіт.

ADVEN — провідний постачальник у сфері енерго- та водопостачання в країнах Північної Європи та Балтії, надає послуги генерації пари, холодного і гарячого водопостачання, а також рішення по оптимізації, що дозволяють підвищити ефективність використання енергетичних, водних і матеріальних ресурсів. Річний оборот компанії перевищує 216 млн євро. В управлінні компанії знаходиться понад 300 об'єктів, загальна потужність яких досягає 1900 МВт.

Фінансові програми на купівлю техніки VERSATILE

Компанія «Версатайл Україна» пропонує цілий ряд фінансових інструментів для вигідного та зручного придбання сільськогосподарської техніки VERSATILE — кредити з пільговими відсотковими ставками, оренда з правом викупу, трейд-ін.

Кредити з пільговими відсотковими ставками

У співпраці з багатьма українськими банками «Версатайл Україна» пропонує вигідні умови для кредитування та лізингу. Партнерами «Версатайл Україна» є банки: Креді Агріголь Банк, Банк Південний, Глобус Банк, ПриватБанк, УкрГазБанк, ПроКредит Банк і КредоБанк. Ознайомитися з повним списком банків-партнерів і умовами надання кредитів можна на сторінці Versatile 

Переваги кредитування:

 1. Надання кредитів із пільговими відсотковими ставками — компанія «Версатайл Україна» компенсує банку частину відсотків;

 2. Можливість вибору банку і відповідних умов кредитування;

 3. Перший внесок від 0%;

 4. Термін кредитування — до 5 років;

 5. Ставка від 0% річних у гривні;

 6. Швидке прийняття рішення про надання кредиту;

 7. Можливість сезонного графіка погашення.

Оренда з подальшим викупом

Даний вид фінансування передбачає передачу техніки VERSATILE клієнту за договором оренди з правом викупу. Вартість техніки, орендні платежі та викупна вартість фіксуються в момент підписання договору. Орендар щомісячно сплачує орендну плату, яка йде в рахунок погашення викупної вартості. В результаті, до кінця дії договору, клієнт викуповує техніку і перетворюється з орендаря у власника. Необхідною умовою є страхування техніки.

Переваги оренди з правом викупу:

 1. Не потребує вилучення з обороту великих сум;

 2. Укладення договору безпосередньо з компанією-продавцем техніки, без залучення фінансових установ;

 3. Немає потреби в заставі, тому що орендована техніка і є предметом застави;

 4. Можливість тестування техніки та сервісних можливостей до моменту передачі права власності.

Програма трейд-ін (Trade-In)

Трейд-ін — це обмін старої техніки на нову техніку VERSATILE з доплатою. Ця програма дозволяє досить швидко оновити парк сільськогосподарської техніки без зайвого клопоту. Спочатку проводиться оцінка вашої старої техніки фахівцями компанії-продавця, після чого вам повідомлять, яку суму вам необхідно буде доплатити, щоб отримати обрану нову техніку.

Переваги програми трейд-ін:

 1. Немає необхідності витрачати свій час і ресурси на пошук покупця для своєї старої техніки;

 2. Не потрібно чекати продажу своєї старої техніки, щоб отримати нову;

 3. Відсутність ризиків, пов'язаних із продажем б/в техніки та ймовірністю укладення угоди з нечесним покупцем;

 4. Можливість укладення договору безпосередньо з компанією-продавцем техніки, без залучення фінансових установ.

Також діють спеціальні пропозиції на купівлю комбайнів:

 1. Знижка 10% на всі комбайни VERSATILE детальніше

 2. Кредит під 0% на комбайни VERSATILE детальніше

З усіх питань придбання техніки VERSATILE звертайтеся за телефонами +38 044 596 55 28, +38 098 675 47 11 або до офіційних дилерів, зазначених на сайті.

"Укрспирт" збільшив прибуток майже в три рази

За перший квартал 2020 року чистий прибуток ДП «Укрспирт» склав 9 млн 284 тис. гривень, що на 151% перевищує відповідний показник за аналогічний період минулого року. У фінансовий результат не входять дані щодо сировини для антисептиків, яку почали виробляти на заводах підприємства у квітні. Про це повідомив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун, передає прес-служба підприємства.

«За перші три місяці 2020 року чистий прибуток “Укрспирту” склав майже 9,3 мільйона гривень. У порівнянні з тогорічним результатом за перший квартал — 3,7 мільйона гривень — відбулося зростання у три рази. Також підприємство за перший квартал сплатило на 64% більше податків у державний бюджет, порівняно з першим кварталом 2019-го. До такого фінансового результату призвела, зокрема, детінізація галузі. Вплинув і новий спрощений механізм купівлі спирту, який ми запровадили наприкінці березня для ФОПів та юросіб. Завдяки йому, за останні 10 днів березня були укладені 150 договорів та відвантажені 3510 літрів спирту. І хочу наголосити, що в цей фінансовий результат не входить виробництво сировини для антисептиків, адже ми розпочали його на початку квітня, після введення законодавчих змін», — повідомив Сергій Блескун.

Зазначимо, у першому кварталі 2020 року ДП «Укрспирт» було сплачено 153 млн 316,97 тис. грн податків, а у першому кварталі 2019 року – 93 млн 248,8 тис.грн податків. Тобто, відбулося зростання на 64,42% порівняно з аналогічним періодом торік. Щодо показників реалізації, то у 1 кварталі 2020 року державним підприємством було реалізовано 1 млн 469,96 тис. декалітрів спирту, а у 1 кварталі 2019 році - 1 млн 148,41 тис. декалітрів спирту. Зростання склало 28%.

Фінансовий результат ДП «Укрспирт» за перший квартал втричі перевищив тогорічний показник

"Кернел" вперше завантажив танкер соняшниковою олією одночасно з причалу і з води

Як пише ЦТС, таку інформацію сьогодні підтвердили в компанії.

У завантаженні судна Hulda Maersk брав участь річковий танкер UBC Amosov компанії United Barge Company. У "Кернел" сьогодні уточнили, що UBC Amosov виконав три рейси з терміналу " Ніка-Тера до причалу Дніпро-Бузького порту. Тут за допомогою спеціальних рукавів на Hulda Maersk було подано 8 тис. т олії. Решта 27 тис. т були завантажені з причалу.

"Технологія перевалки з борту на борт - не нова, але знакова для нас саме в наливні вантажі. Це перший проект, який ми втілили разом з нашими партнерами. Нове річкове судно забезпечила компанія United Barge Company. Команда Ніка-Тери максимально сприяла нам, швидко завантаживши всі три рейси UBC Amosov, а також допомогла розробити індивідуальний план швартовних операцій. При цьому перевантаження в портах координував судовий агент Stark Shipping. Зараз розглядаємо можливість подальшого використання наливних барж. Такий спосіб завантаження може бути ефективним з точки зору фрахту. Він дає можливість для оптимальної утилізації великих морських танкерів та їх завантаження до повної опади у неглибоких портах, за рахунок чого скорочуються витрати на морську логістику", - прокоментував головний трейдер олії і шроту "Кернел" Андрій Паладій.

LOZOVA MACHINERY продовжує експансію на британський ринок

Компанія продовжує розширювати портфель замовлень і збільшувати мережу дистриб'юторів. До числа нових клієнтів українського бренду додалася агрофірма BARFOOTS, найбільший холдинг на півдні Англії з вирощування та виробництва сільськогосподарської продукції преміум-класу.

Одним з перших придбань англійської компанії стала коротка дискова борона ДУКАТ з шириною захвату 9 метрів. Агрегат отримав високу оцінку замовників. Якісний обробіток ґрунту, продуктивність, надійність і комфорт в застосуванні були вирішальними факторами для компанії при виборі техніки.

У BARFOOTS, зокрема відзначили високу ефективність ДУКАТ, здатність витримувати необхідну глибину обробки на складних англійських ґрунтах і відмінний результат роботи всього за один прохід. Оригінальними рішеннями представники компанії назвали ресорну 3D-стійку, що мінімізує витрати палива, а також підшипникові вузли HARP AGRO UNIT, якими оснащена вся лінійка техніки LOZOVA MACHINERY. Принцип «нуль обслуговування», можливість працювати весь аграрний сезон без зупинок на змазування і техобслуговування справили велике враження на британських аграріїв.

Також BARFOOTS дуже зацікавилися іншими серійними новинками LOZOVA MACHINERY – ротаційними боронами ДІНАР, просапними культиваторами САНТІМ і низкою інших агрегатів, покупку яких розглядають в компанії.

Ваш вибір 'Подобається'.

Схеми з «двійниками»: до яких хитрощів вдався «Сварог», щоб не платити борг «Агротеку»

Стала відома кримінальна схема з фірмами-двійниками, за якою власники корпорації «Сварог Вест Груп» уникають сплати багатомільйонних боргів перед ТОВ «Агротек» - офіційним дилером John Deere в Україні.

Правоохоронці підозрюють шахрайство

Фірми, що пов’язані з агрохолдингом «Сварог Вест Груп», засвітилися у кримінальній справі про шахрайство. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень (справа №201/3418/20). Правоохоронні органи розслідують справу за ознаками ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою). Відповідальність за вчинення таких дій – позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Так, 13 квітня Жовтневий районний суд м. Дніпро в рамках кримінального провадження за клопотанням слідчого прокуратури наклав арешт на майно:

- корпоративні права ТОВ «Хмельницьк-Агро»;

- частки статутного фонду ТОВ «Лотівка Еліт»;

- частки статутного фонду ТОВ «Сварог-Дністер».

Варто пояснити: усі компанії, чиє майно опинилося під арештом, пов’язані з корпорацією «Сварог Вест Груп», яка в цілому заборгувала ТОВ «Агротек» 162 млн грн за 37 одиниць техніки, отриманої в лізинг у 2013-2015 роках, та господарський судовий спір між якими триває із 2019 року.

Читайте також: «Агротек»: негативний досвід співпраці зі «Сварог»

Але за цей час Феміда неодноразово ставала на сторону боржника («Сварог Вест Груп»), не дивлячись на підписані договори лізингу та відсутності оплат по ним.

Так, судді Північно-західного апеляційного господарського суду

-Демидюк О.О., Савченко Г.І., Павлюк І.Ю. (у справах №924/490/19, №924/606/19),

-Саврій В.А., Коломис В.В., Дужич С.П., Миханюк М.В. (у справах №924/482/19, №924/502/19)

під явним «впливом» акціонерів компанії Сварог виносять абсолютно незаконні рішення на користь боржника, що дозволяє ще більше відтягнути час та не платити борги…Про цю судову суперечку немало написано у ЗМІ.

Поки тривають господарські суди, власники агрохолдингу «Сварог Вест Груп» продовжують впроваджувати різноманітні кримінальні схеми, щоб уникнути сплати боргів перед Агротеком.

Маніпуляції з майном та створення корпорацією Сварог компаній-двійників

В хід іде схема «двійників», тобто створення нових юридичних осіб всередині «основної» компанії-боржника, на одному з яких після виділу залишаються «чисті» активи, а на іншому- борги та інші «проблеми» основного підприємства. Таким чином, бенефіціари компанії Сварог вирішили, не дивлячись на абсолютну незаконність своїх дій, продати «чисті» компанії на Епіцентр-К, а борги «поховати» на тільки но створених юридичних особах.

 Як це виглядає на практиці?

Для реалізації цієї схеми у 11.02.2020 року засновниками Сварогу створюються компанії ТОВ «Лотівка Еліт-2019» та ТОВ «Сварог-Дністер-2019», тобто компанії-двійники без активів і майна. При цьому «новоутворенням» передаються боргові зобов’язання перед ТОВ «Агротек» - звісно ж, без погодження з кредитором.

Натомість ТОВ «Лотівка Еліт» та ТОВ «Сварог-Дністер» звільняються у такий спосіб від боргових зобов’язань за договором лізингу техніки. І продаються. Новим власником очищених від боргів компаній (які на відміну від новоутворених двійників володіють майном) стає ТОВ «Епіцентр К»

За версією слідства, всі ці компанії створюються виключно «для реалізації злочинного умислу» - тобто, щоб не платити борги кредиторам, в тому числі і ТОВ «Агротек».

Компанія Агротек продовжує активно відстоювати в судах свою правоту та законність своїх вимог та сподівається, що судді Верховного Суду, на розгляді у яких на даний час знаходиться ряд справ між Агротеком та Сварогом, винесуть справедливі та законні рішення, на підставі яких у ділків із компанії Сварог не залишиться варіантів не сплачувати борги, а компанія Агротек, в свою чергу, зробить все можливе, щоб кримінальна справа, відкрита Дніпропетровською прокуратурою у відношенні акціонерів Сварогу, закінчилася жорстким покаранням для останніх.

 

Ваш вибір 'Подобається'.