178171

Укрексімбанк реструктуризує борг великого виробника пива

За даними Секретаріату з фінансової реструктуризації, Укрексімбанк відкрив процедуру фінансової реструктуризації боргу ТОВ “Перша приватна броварня”.

Серед акціонерів компанії - у т.ч. Андрій Мацола та ЄБРР (у 2019 році збільшив свою частку в компанії з 15% до 22%).

Також Укрексімбанк почав процедуру фінреструктуризації боргу ПрАТ “Пиво-безалкогольний комбінат “Радомишль”, яке знову ж пов’язане з “Першою приватною броварнею”.

Як повідомлялося, з квітня 2017 року до січня 2021 року в рамках закону «Про фінансову реструктуризацію» було відкрито 41 процедуру на суму 65,2 млрд грн, з яких 40 процедур на 63,68 млрд вже завершені.

"97% процедур завершені успішно, в результаті чого між боржниками та кредиторами досягнуто домовленості і підписано плани реструктуризації. На сьогодні сума успішних процедур з використанням Закону складає 16% NPL корпоративного сектора, а найактивніше банки і боржники користувалися ними протягом 2019-2020 рр. Так, за 2017 р. сума процедур склала 8 млрд грн, що складало 1,6% від загального NPL корпоративного кредитного портфеля. За 2018 р. сума процедур склала 27,54 млрд грн (5%), за 2019 р. — 44,85 млрд грн, або 10%. На 4 січня 2021 р. сума процедур склала 65,18 млрд грн, або 16% від загального NPL корпоративного кредитного портфеля", - зазначали в Секретаріаті фінансової реструктуризації.

Джерело: finbalance.com.ua

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Ristone Holdings завершує підготовку до весняної посівної

Про це повідомляє прес-служба Ristone Holding.

Для майбутніх польових робіт вже придбали 5 потужних тракторів Case340, 3 малих трактора МТЗ 82, 3 обприскувача JD і Case, вантажні та легкові автомобілі для персоналу різних модифікацій, автобуси для перевезення людей. Устаткування для свинарства і тваринництва.

Завезено 90% необхідних мінеральних добрив на загальну суму 100 млн гривень.

Закуплено 99% необхідного насіння, зараз вони завозяться на склади підприємств холдингу. Це продукція провідних виробників – Syngenta, Pioneer, KWS, Euralis. Інвестиції в насіннєвий матеріал склали 60 млн гривень.

Закуплено 80% необхідних ЗЗР на суму близько 40 млн грн.

В активній фазі техогляд і ремонт сільськогосподарської техніки, тракторів.

В Україні реконструюють свинокомплекс за передовими європейськими стандартами

Представники Ristone Holdings провели важливу зустріч з компаніями «Convex International GmbH» і «Big Dutcman» щодо залучення інвестицій у свинарський проект на базі підприємства «Дружба-Казначеївка». Про це повідомляє прес-служба Ristone Holdings.

Важливість реалізації цього амбітного проекту полягає не тільки в тому, що залучаються європейські інвестиції, але і в тому, що формуються нові стандарти в галузі свинарства. Реконструйований свинокомплекс буде оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволить досягти більш високої якості та конкурувати з іноземною продукцією. Реалізувати такий проект можна тільки з європейськими структурами, що мають необхідний досвід. Технічну частину – від обладнання до консультацій – ми будемо реалізовувати з міжнародною компанією «Big Dutcman», а фінансування цього проекту бере на себе німецька фінансова група «Convex International GmbH».

Про необхідність реконструкції керівництво холдингу заявило ще в минулому році, і весь цей час наша команда вела підготовчі роботи, вивчала кращі способи реалізації. Кілька разів представники компаній-партнерів приїжджали до Казначеївки, щоб оцінити масштаб робіт, хоч пандемія коронавірусу та закриті кордони і затягнули цей процес.

Днями відбулася важлива зустріч, що ознаменувала черговий етап розвитку цього проекту. На ній були присутні представники компаній-партнерів, керівник підприємства «Дружба-Казначеївка» Олександр Кудлай і голова наглядової ради «Ristone Holdings» – Вадим Нестеренко.

"Ми провели конструктивну зустріч в офісі німецької компанії «Convex», яка має своє представництво в Києві. Йшлося про реконструкцію свинарського комплексу нашого підприємства «Дружба-Казначеївка». Ми обговорили різні варіанти проектів – мінімальний, максимальний, і прийшли до рішення, що ми починаємо подавати документи на залучення фінансування. Чому це відбувається в компанії «Convex»? Тому що ми маємо з ними великий досвід співпраці, ми вже реалізували разом проект елеватора, в рамках третьої черги будівництва нашого ОЕЗ. Це наші перевірені і надійні партнери.", – прокоментував зустріч Вадим Нестеренко.

Аграрії зможуть придбати оригінальні деталі Väderstad зі знижкою

Акційні знижки діють з 1 лютого по 12 березня 2021 року.

Väderstad пропонує 10% на обрані оригінальні деталі для борін NZ та сівалок Tempo. Протягом акції діє знижка 10% на деякі оригінальні деталі, включаючи долота, штригелі та комплектуючі до сівалок Tempo для висіву різних культур.

Детальна інформація за посиланням. 

 

Ваш вибір 'Подобається'.

Roshen розпочав експорт кошерного масла

Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

«Молочний завод „ROSHEN“ став першим в світі виробником фасованого вершкового масло за межами Ізраїлю, який отримав дозвіл вищого органу кошерності (Kashruth Department B.D.Z. Orthodox Council Jerusalem)», — йдеться у повідомленні.

В цьому році заплановано декілька поставок фасованого масла 200 г цієї категорії.

Нагадаємо, восени 2020 року «ROSHEN» розпочав виробництво в роздрібному пакуванні та реалізацію натурального солодковершкового масла. Лінійка була представлена найпопулярнішими на ринку позиціями: Масло Селянське 72,6% і Масло ЕКСТРА 82,5%.

Довідка: Вінницький молочний завод «ROSHEN», який є основним постачальником молочної сировини для фабрик Корпорація «Рошен», вже понад 5 років працює у сегменті В2 В, тобто виготовляє молочні інгредієнти для кондитерських, молочних та інших галузей. Вінницький молочний завод «Рошен» — постачальник молочних інгредієнтів для провідних переробних компаній України та світу.

Потужність підприємства дозволяє переробляти 600 т молока на добу. Постачання сировини здійснюється з 10 областей України. Для цього завод має власне автотранспортне підприємство, з сучасними вантажними автомобілями.

Джерело: milkua.info

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

«Епіцентр Агро» подвоїв власні елеваторні потужності

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці агрохолдингу.

В «Епіцентр Агро» зазначають, що елеватори агрохолдингу можуть одночасно зберігати 1,5 млн тонн зернових.

Також в компанії нагадали, що її найбільші елеваторні хаби розташовані на Хмельниччині, Вінниччині та Київщині.

«Цього року плануємо продовжити розвиток елеваторного напрямку – в Хмельницькій області з’являться наші нові зернові хаби», – додали в «Епіцентр Агро».

 


Джерело: AgroTimes