“Укрзалізниця” готова у 1,5 раза збільшити перевезення зерна до портів Великої Одеси

“Укрзалізниця” готова у 1,5 раза збільшити перевезення зерна до портів Великої Одеси
Фото: з відкритих джерел

Майже за 5 місяців Україна перевезла залізницею 18,5 млн т зерна. При цьому на експорт вивезено вже більше 15 млн т.

Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов на конференції Agro Ukraine Summit 2024. 

Він зазначив, що приблизно 80-90% зерна, яке йде на експорт, «Укрзалізниця» везе до портів. У середньому за місяць перевозиться 3,3-3,5 млн т збіжжя. 

«Ми готові збільшувати перевезення, забирати вантажі у автоперевізників, і ми це успішно робимо останні чотири місяці. Ми помітили: щойно на автодорогах посилюється габаритно-ваговий контроль, коли держава починає боротися з сірим ринком автоперевезень і вводить електронні ТТН, то вантажі переходять до залізниці», — розповів Валерій Ткачов. 

Він також зауважив, що перевезення зерна залізницею вже вийшло на довоєнний рівень: за майже п’ять місяців поточного року вивезли стільки збіжжя, скільки не возили в аналогічний період до війни. 

«Також ми чекаємо закінчення ремонту мосту у Вознесенську, що збільшить наші інфраструктурні можливості з підвезення вантажів до портів. Це дозволить у 1,5 раза збільшити перевезення зерна до портів Великої Одеси», — прокоментував Валерій Ткачов.

Джерело: AgroPortal.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrzaliznyczya-gotova-u-15-raza-zbilshyty-perevezennya-zerna-do-portiv-velykoyi-odesy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати