Укрзалізниця продаватиме всі відправки у піввагонах компанії через «Прозорро»

Укрзалізниця продаватиме всі відправки у піввагонах компанії через «Прозорро»
Фото: з відкритих джерел

АТ «Укрзалізниця» з 1 березня 2023 року розширить пропозицію щодо надання у користування своїх вагонів клієнтам через систему електронних аукціонів «Прозорро». Окрім зерновозів будуть додані піввагони та фітингові платформи. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов в ході наради з учасниками ринку аграрних перевезень у четвер, 16 лютого, передає Rail.insider.

«Укрзалізниця розширює застосування ринкового механізму аукціонів при продажі власних вагонів на інші типи. З 1 березня 2023 року ми почнемо виставляти на аукціонах «Прозорро. Продажі» усі піввагони, які маємо. Не буде розподілу за заявками, тільки аукціон. Тому прошу тих, хто транспортує вантажі у піввагонах Укрзалізниці до 1 березня укласти договори з майданчиками, вивчити процедуру», — зауважив Валерій Ткачов.

Він додав, що для піввагонів будуть застосовані голландські аукціони на пониження ставок. «Тому буде більш гнучкий механізм. Бо на сьогодні ми свої піввагони продаємо по одній ціні – по 1400 грн/добу. Ми розуміємо, що це, можливо, не ринкова ціна, тому будуть голландські аукціони», – сказав представник УЗ.

Крім того, з 1 березня також продаватимуть на аукціонах фітингові платформи власності УЗ. Розпочати планують із 60-ти та 80-футових платформ.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrzaliznyczya-prodavatyme-vsi-vidpravky-u-pivvagonah-kompaniyi-cherez-prozorro
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати