“Укрзалізниця” призупинила проєкти з розширення пропускної спроможності в напрямку порту “Ізмаїл”

“Укрзалізниця” призупинила проєкти з розширення пропускної спроможності в напрямку порту “Ізмаїл”
Фото: з відкритих джерел

Акціонерне товариство “Укрзалізниця” тимчасово призупинило реалізацію проєктів розширення пропускної спроможності в напрямку порту “Ізмаїл”. Таку інформацію нещодавно  на засіданні офісу експортерів надав заступник директора департаменту комерційної роботи компанії Валерій Ткачов, пише “Бессарабія INFORM”.

“Ми вивантажували від 330 до 350 вагонів (для порту “Ізмаїл” на добу), зараз не більше ніж 220. Тому ми не бачимо сенсу виконувати там якесь розширення інфраструктури”, – сказав він.

За його словами, в напрямку порту “Ізмаїл” на залізничній інфраструктурі було заплановано два проєкти з приватним інвестором. У зв’язку зі зниженням навантаження на Дунайські порти та його зміщенням у Чорноморські порти, після початку роботи створеного Військово-морськими силами морського коридору, інвестор від участі в проєктах відмовився.

“У нас там (на залізничній інфраструктурі в напрямку порту “Ізмаїл”) було два проєкти розширення. І там був приватний інвестор. Я не казатиму, хто, але це учасник зернового ринку. І коли пік навантаження спав, то він відмовився фінансувати розширення цієї станції”, – зазначив Валерій Ткачов.

Варто додати: в середині 2023 року заступник директора регіональної філії “Одеська залізниця” АТ “Укрзалізниця” з логістики та роботи з поромами Іван Ємець повідомив, що УЗ розглядає проєкти з розширення пропускної спроможності станції “Ізмаїл”, а також інших ділянок. За його словами, йшлося про ділянки Арциз – Ізмаїл і Білгород-Дністровський – Ізмаїл. Також “Укрзалізниця” розглядала варіант електрифікації ділянки Білгород-Дністровський – Ізмаїл.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrzaliznyczya-pryzupynyla-proyekty-z-rozshyrennya-propusknoyi-spromozhnosti-v-napryamku-portu-izmayil
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  24 Травня

  Для кредитування аграріїв на прифронтових територіях необхідно розробити умови страхування

  Експорт олійної продукції через порти Одеси становить близько 75%-80%

  Найбільша пекарня світу підмішає у тісто солодкі мікробні білки, які не викликають ожиріння

  Україна увійшла до трійки найбільших постачальників меду до ЄС

  У червні може зрости ставка плати за використання зерновозів ЦТЛ

  Зростання цін на європейську пшеницю зменшує експорт з ЄС та сприяє нарощуванню поставок з рф

  Захоплений окупантами Інститут рису на Херсонщині змінює напрям роботи

  Ціни закупівлі живця коливаються в межах 58,5–62 грн/кг

  На Одещині зʼявиться лабораторія, яка моделюватиме виробництво круп

  Прибутки з гектарів. Якими будуть ціни на землю в Україні та скільки на цьому можна заробити

  БІЛЬШЕ НОВИН