“Укрзалізниця” відкрила на кордоні з Румунією дві дільниці

“Укрзалізниця” відкрила на кордоні з Румунією дві дільниці
Фото: з відкритих джерел

“Укрзалізниця” відкрила на кордоні з Румунією  дві дільниці: Рахів — Берлебаш — держкордон та Тересва — держкордон. Їх відкриття дозволить відправляти на ньому додаткові 6 пар вантажних поїздів щодня.

Про це повідомив голова правління “Укрзалізниці” Олександр Камишін.

За його словами, 19,3 км та 1,1 км нової колії були збудовані за рекордні 2 місяці.

Фото 2 — “Укрзалізниця” відкрила на кордоні з Румунією дві дільниці

“Ці дві дільниці у майбутньому стануть третім та четвертим стиками на кордоні з Румунією — нашому найбільш завантаженому напрямку. Їх відкриття дозволить відправляти на ньому додаткові 6 пар вантажних поїздів щодня. Це додаткові 3,5 млн тон вантажів на рік”, – підкреслив Камишін.

Він зазначив, що ці дві дільниці відкривають перспективу і для нових пасажирських напрямків — міжрегіонального сполучення між Ужгородом та Івано-Франківськом і Чернівцями, а також міжнародних маршрутів між українськими та румунськими містами, як зі сторони Ужгорода, так і зі сторони Івано-Франківська та Чернівців.

“Але це стане можливим одразу після того, як наші румунські колеги відремонтують свою частину дільниці”, – зауважив очільник “Укрзалізниці”.

До того часу по цій дільниці буде ходити приміський дизель-поїзд №6441/6442 Коломия — Рахів — Коломия, маршрут якого вже продовжено до станції Ділове, що на кордоні з Румунією.

Фото 4 — “Укрзалізниця” відкрила на кордоні з Румунією дві дільниці
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrzaliznyczya-vidkryla-na-kordoni-z-rumuniyeyu-dvi-dilnyczi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати