“Укрзалізниця” ввела конвенцію щодо зернових у напрямку Ізмаїлу для двох терміналів

“Укрзалізниця” ввела конвенцію щодо зернових у напрямку Ізмаїлу для двох терміналів
Фото: з відкритих джерел

АТ «Укрзалізниця» ввело конвенційну заборону щодо транспортування пшениці та кукурудзи у напрямку станції Ізмаїл. Про це йшлося під час наради представників товариства з аграріями, передає Rail.insider.

Обмеження почне діяти з 12 травня та поширюється на дві компанії — МБПП «Ефес» і ТОВ «Рів. А. Холдінг».

Як розповів заступник директора регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» з логістики та роботи з поромами Іван Ємець, наразі у напрямку Ізмаїлу прямують понад 2,3 тис. вагонів із зерновими. Із них майже 800 одиниць рухаються на адресу двох компаній. МБПП «Ефес» очікує на 500 вагонів, а ТОВ «Рів. А. Холдінг» — 280. Тож для них введено обмеження.

Загалом же вивантаження зернових наразі становить лише 76 вагонів на добу. Тобто розрахунковий час очікування у черзі перевищує 31 добу. Водночас середньодобове навантаження в напрямку порту сягає 138 вагонів.

Представники Укрзалізниці знову закликали аграріїв утриматися від відправлень зернових у напрямку Ізмаїлу. Якщо ситуація погіршиться, то у компанії-перевізнику не виключають введення додаткових конвенцій.

Перегляди: 7
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrzaliznyczya-vvela-konvencziyu-shhodo-zernovyh-u-napryamku-izmayilu-dlya-dvoh-terminaliv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати