Умови пільгового кредитування за програмою «5-7-9» для постраждалих агропідприємств

Умови пільгового кредитування за програмою «5-7-9» для постраждалих агропідприємств
Фото: з відкритих джерел

Останні місяці в рамках проєкту «Підтримка агро-ММСП, які постраждали від активних бойових дій або тимчасової окупації російською федерацією», який реалізує Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), експерти працювали над змінами до законодавства щодо покращення умов кредитування для деокупованих агропідприємств та неодноразово звертали увагу на необхідності внесення таких змін до умов державної програми пільгового кредитування «5-7-9».

Нещодавно Уряд затвердив розроблені командою проєкт змін до програми державної підтримки «5-7-9» та дозволив надання пільгових кредитів суб’єктам господарювання, що зареєстровані на територіях активних бойових дій, а також розширив термін дії пільгового кредитування в зоні високого воєнного ризику.

З урахуванням нещодавніх змін, експерти підготували оновлену презентацію щодо умов отримання державної підтримки за програмою «5-7-9» для сільськогосподарських підприємств. Зокрема, у документі агровиробники можуть ознайомитися з загальними умовами та формами надання підтримки, основними напрямками, строками кредитування, компенсаційними ставками тощо.

Ознайомитися з презентацією можна за посиланням.

Нагадуємо, що ВАР за підтримки Програми USAID із аграрного і сільського розвитку (АГРО) впроваджує спільний проєкт з юридичної та іншої експертної підтримки агровиробників, які постраждали внаслідок бойових дій або тимчасової окупації російською федерацією.

Завдяки проєкту постраждалі сільгоспвиробники отримують індивідуальну консультативну допомогу з питань земельного, аграрного, податкового законодавства тощо. Для оперативної юридичної підтримки звертайтесь на гарячу лінію  за номером 067 503 19 08.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/umovy-pilgovogo-kredytuvannya-za-programoyu-5-7-9-dlya-postrazhdalyh-agropidpryyemstv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    26 Липня

    Шовкопряди, черв’яки та коники: 16 видів комах погодили для вживання у їжу

    Китай суттєво збільшив імпорт російської пшениці, але скоротив закупівлю кукурудзи

    Мінагрополітики та Держпродспоживслужба отримали нове ІТ обладнання придбане за кошти ЄС

    Україна збільшує експорт сої

    На залізничній мережі України навантажено понад 1,6 млн т зернових у липні

    Іспанія залишиться одним з основних напрямків експорту української пшениці та кукурудзи

    Українські аграрії мають обирати інновації і сучасні технології, щоб конкурувати з європейськими фермерами

    Понад 5,8 тис. вагонів з агропродукцією відправлено зі знижкою 30%

    Понад 9 тисяч агрогосподарств залучили цього року кредити на розвиток

    Експорт кукурудзи в 2024/25 МР може стати найнижчим за останні 8 сезонів, пшениці — за 11

    БІЛЬШЕ НОВИН