Unilever відмовиться від виробництва морозива. Бізнес виведуть в окрему компанію

Unilever відмовиться від виробництва морозива. Бізнес виведуть в окрему компанію
Фото: з відкритих джерел

Британська група Unilever, один із найбільших світових виробників товарів повсякденного попиту, виділить бізнес із виробництва морозива в окрему компанію. Про це вона повідомила на своєму сайті.

“У цього бізнесу дуже відмінна операційна модель, тож рада директорів вирішила, що відокремлення сегмента морозива краще позначиться на майбутньому зростанні як цього бізнесу, так і всієї компанії”, – йдеться в пресрелізі.

Процес відокремлення розпочнеться негайно та завершиться до кінця 2025 року.

Виторг Unilever у сегменті морозива у 2023 році становив 7,9 млрд євро. Підрозділ володіє п’ятьма брендами морозива зі списку 10 найпопулярніших у світі, включно з Wall’s, Magnum та Ben & Jerry’s.

Після відокремлення у компанії залишиться чотири підрозділи: косметика, товари особистої гігієни, товари для дому та продукти харчування.

Крім того, керівництво Unilever анонсувало програму “підвищення продуктивності”, яка призведе до звільнення близько 7500 працівників, в основному офісних. Це має зекономити компанії 800 млн євро протягом трьох років.

Програма передбачає впровадження нових технологій, стандартизацію виробничих процесів та створення операційних центрів для підвищення ефективності.

Джерело: biz.liga.net

Перегляди: 33
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/unilever-vidmovytsya-vid-vyrobnycztva-morozyva-biznes-vyvedut-v-okremu-kompaniyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати