Універсальна сівалка Proceed — революція у висіві зернових

Універсальна сівалка Proceed — революція у висіві зернових
Фото: з відкритих джерел

Одна сівалка для висіву всіх культур — це мрія кожного аграрія. Остання розробка компанії Väderstad, сівалка нового покоління Proceed, дає змогу втілити цю мрію в реальність. Адже Proceed має неперевершений рівень точності висіву багатьох сільськогосподарських культур, серед яких як зернові, так і олійні, бобові та технічні культури. Сівалка точного висіву Proceed дає змогу точно висівати такі культури, як пшениця, ячмінь, ріпак, цукрові буряки, горох, кукурудза, соняшник та багато інших, підвищуючи потенціал їхньої врожайності.

210913 115851 04385 Photographer Jesper Anhede Hr

Окрім точного дозування насіння, технічні можливості сівалки Proceed дають змогу розмістити його на ідеальну глибину з точністю до міліметра, що сприяє покрашенню умов для його активного росту та розвитку, і, як наслідок, збільшенню врожайності.

Серцем сівалки Proceed є її високоточні висівні секції. Перед сівбою індивідуальні прикочувальні колеса ущільнюють ґрунт поля для створення однакових умов для кожної насінини. Коли насінина потрапляє до висівних пристроїв із центрального бункера, система висіву Väderstad PowerShoot здійснює повний контроль висіву кожної насінини до її розміщення в ґрунті. Після виходу з короткої висівної трубки кожна насінина фіксується прижимним колесом. Це забезпечує оптимальний контакт насіння з ґрунтом на заданій глибині.

Vaderstad Proceed 1 Edit Copy

Залежно від культури та потреби, ширина міжряддя висіваємих культур може становить 225/250 мм, 450/500, та  700/750 мм.  

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/universalna-sivalka-proceed-revolyucziya-u-vysivi-zernovyh
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати