Урожайність зернових цьогоріч знизиться не більш як на 5% – МінАПК

Урожайність зернових цьогоріч знизиться не більш як на 5% – МінАПК
Фото: з відкритих джерел

У Міністерстві аграрної політики та продовольства прогнозують загальне зменшення урожайності зернових у межах 5% у порівнянні з минулим роком.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

«Зараз ще важко об’єктивно порівняти кінцеві цифри з попереднім роком, оскільки цього року ми бачимо затримку з вегетацією, дозріванням і збором приблизно на 2-3 тижні. Але якщо подивитися на фазу самих жнив, то все-таки врожайність трішки залишається меншою, ніж минулого року», – сказав Висоцький.

Він підкреслив, що наразі фіксується менша врожайність приблизно на 10-15%, проте ключовими для точніших прогнозів будуть наступні тижні.

«У цілому за підсумком збирання як мінімум ранньої зернової групи, очікуємо, що все-таки урожайність знизиться, але не більше ніж на 5% до минулого року. Подивимося з урахуванням цієї затримки з вегетацією і погодного фактора, бо фініш збору ранньої зернової групи буде не раніше серпня», – додав заступник міністра.

Джерело: Укрінформ

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/urozhajnist-zernovyh-czogorich-znyzytsya-ne-bilsh-yak-na-5-minapk
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати