Уряд майже вдвічі збільшив ліміт на кредити для виробників тваринницької галузі

Уряд майже вдвічі збільшив ліміт на кредити для виробників тваринницької галузі
Фото: з відкритих джерел

Кабінет Міністрів прийняв рішення, яке стимулюватиме розвиток тваринницької галузі та сприятиме більшому залученню інвестицій. Відповідну постанову № 473 було ухвалено на черговому засіданні Уряду. 

Зокрема, передбачається підвищення пільгового кредитного ліміту для суб’єктів у сфері тваринництва.

«Постанова Уряду підвищує кредитний ліміт за програмою «Доступні кредити 5-7-9» для аграріїв, які займаються тваринництвом, з 90 млн грн до 150 млн грн. Тобто підприємці в  галузі тваринництва зможуть майже вдвічі збільшити кредитний портфель. Це стимулюватиме розвиток галузі і сприятиме відновленню тваринництва», – зазначив Тарас Висоцький.

Фінансова підтримка надається підприємствам, що не провадять виробництво в зоні активних бойових дій чи на тимчасово окупованих територіях.

Галузь тваринництва серйозно постраждала в результаті повномасштабного вторгнення росії. Зокрема, скоротилося поголів’я сільськогосподарських тварин, особливо великої рогатої худоби, овець та кіз, та зменшилося виробництво деяких видів м’яса і молочних продуктів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/uryad-majzhe-vdvichi-zbilshyv-limit-na-kredyty-dlya-vyrobnykiv-tvarynnyczkoyi-galuzi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати