Уряд планує вдвічі збільшити фінансування програми мікрогрантів для бізнесу

Уряд планує вдвічі збільшити фінансування програми мікрогрантів для бізнесу
Фото: з відкритих джерел

Кабінет Міністрів вдвічі збільшить фінансування програми мікрогрантів для розвитку бізнесу; наступного року планується видати грантів на 3,5 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

“Ми бачимо, що програма є дуже затребуваною серед українців, тому наступного року плануємо збільшити її фінансування вдвічі та закладаємо на це 3,5 млрд грн, що дозволить видати 14 тис.грантів”, – розповіла заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

Вона зазначила, що станом на початок серпня отримувачі грантів сплатили вже понад 400 млн грн податків до бюджету. Тобто чверть інвестованих державою коштів у розвиток малого бізнесу підприємці вже повернули у вигляді сплачених податків.

У Мінекономіки нагадують, що отримати грант на започаткування або розширення власної справи можуть як діючі підприємці, так і українці без досвіду підприємницької діяльності. Подання заявки здійснюється через портал “Дія”.

Отримати грант може підприємець, який працює як у місті, так і в селищі будь-якого регіону країни. Нині серед регіонів-лідерів, підприємці яких взяли найбільше грантів, – Львівська, Рівненська, Київська, Івано-Франківська області та місто Київ.

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/uryad-planuye-vdvichi-zbilshyty-finansuvannya-programy-mikrograntiv-dlya-biznesu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати