Tempo950x100

Tempo300x100

Уряд Польщі домовився з фермерами про призупинення протесту на КПП «Медика-Шегині»

Уряд Польщі домовився з фермерами про призупинення протесту на КПП «Медика-Шегині»
Фото: з відкритих джерел

Уряд Польщі домовився з фермерами, яку блокують дорогу для руху фур поблизу пункту пропуску “Медика-Шегині”, про призупинення протесту в цьому місці на невизначений період.

Про підписання угоди між міністром сільського господарства й розвитку села Польщі Чеславом Секерським і лідером організації аграріїв “Ошукане село” Романом Кондровим повідомила під час брифінгу в Жешуві у суботу воєвода Підкарпатського воєводства Тереса Кубас-Гул, передає Укрінформ.

“З моменту підписання угоди протест на пункті пропуску в Медиці буде призупинений на період, необхідний для проведення юридичних змін, нотифікації і період, необхідний для реалізації додаткових змін”,- йдеться в угоді між сторонами.

Міністр погодився на реалізацію усіх вимог фермерів. Польські фермери вимагали отримання дотацій на закупівлю кукурудзи, збереження в цьому році сільськогосподарського податку на рівні 2023 року та продовження можливості отримання позик для забезпечення ліквідності. Міністр Секерський і його заступник Міхал Колодзєйчак до цього неодноразово заявляли, що міністерство погоджується на виконання всіх вимог фермерів.

Перегляди: 29
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/uryad-polshhi-domovyvsya-z-fermeramy-pro-pryzupynennya-protestu-na-kpp-medyka-shegyni
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати