Уряд уповноважив Мінагрополітики видавати примусові ліцензії на використання сорту рослин

Уряд уповноважив Мінагрополітики видавати примусові ліцензії на використання сорту рослин
Фото: з відкритих джерел

29 листопада Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку видачі примусової ліцензії на використання сорту рослин», розроблену з метою приведення у відповідність Порядку видачі примусової ліцензії на використання сорту рослин відповідно до прийнятої постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 2022 р. № 798 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 р. № 1183».

Відповідно до акта, Держветфітослужбу замінено на Мінагрополітики. Відтепер саме міністерство видаватиме примусові ліцензії на використання сорту рослин.

Документ удосконалює процедуру подання заяви на отримання примусової ліцензії в Мінагрополітики, передбачає можливість подання заяви у паперовій або електронній формі засобами інформаційно-комунікаційних систем, отримання повідомлення про прийняте рішення по заяві у електронному вигляді. Проектом постанови встановлено строки розгляду заяви, прийняття рішення, оформлення та видачі примусової ліцензії, а також підстави відмови її видачі.

Примусова ліцензія на використання сорту дає право особі, яка її отримує, використовувати сорт без дозволу володільця патенту.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/uryad-upovnovazhyv-minagropolityky-vydavaty-prymusovi-liczenziyi-na-vykorystannya-sortu-roslyn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати