Уряд встановив виплати селянам за врожай, втрачений через підрив Каховської ГЕС

Уряд встановив виплати селянам за врожай, втрачений через підрив Каховської ГЕС
Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів на засіданні 4 серпня затвердив порядок надання одноразової грошової допомоги за втрачений врожай населенню Херсонської та Миколаївської областей, що постраждало внаслідок підриву Каховської гідроелектростанції.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Внаслідок підриву греблі багато ділянок підтопило й люди втратили свої городи та врожай. Будемо допомагати. Передбачаємо виплати в розмірі 3300 грн за втрачений врожай овочів на кожній сотці земельної ділянки приватного городу», — сказав Денис Шмигаль. 

Максимальна сума допомоги, за словами прем’єр-міністра, складе до 100 тисяч грн. Для цих потреб Уряд виділив Херсонській та Миколаївській областям 271 млн грн.

Також Кабінет Міністрів затвердив постанову, яка дозволить направити 95 млн грн з рахунку Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій в НБУ на потреби громадян, які евакуюються з районів бойових дій, а також на підтримку тих, хто перебуває на деокупованих територіях.

«Розмір допомоги людям у цих звільнених населених пунктах залишиться без змін та становитиме 3 тис. грн для осіб з інвалідністю та дітей; 2 тис. грн – для інших осіб», — зазначив Денис Шмигаль.

Перегляди: 12
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/uryad-vstanovyv-vyplaty-selyanam-za-vrozhaj-vtrachenyj-cherez-pidryv-kahovskoyi-ges
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати