Уряд затвердив Положення про надзвичайні протиепізоотичні комісії

Уряд затвердив Положення про надзвичайні протиепізоотичні комісії
Фото: з відкритих джерел

Уряд ухвалив Постанову, яка затверджує положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію (ДНПК) при КМУ й типове положення про місцеву державну надзвичайну протиепізоотичну комісію (МНПК). 

Вказані положення регламентуватимуть діяльність протиепізоотичних комісій при Кабміні та при відповідній адміністративно-територіальної одиниці. Їх мета – вдосконалити та зробити максимально своєчасними заходи з ліквідації та з недопущення поширення інфекційних, інвазійних захворювань тварин і зоонозів.

Передбачається єдина вертикальна система у прийнятті і виконанні відповідних рішень, а також передача цілої низки ключових повноважень на місцевий рівень. 

ДНПК погоджуватиме План протиепізоотичних заходів в Україні та схвалюватиме звіт Держпродспоживслужби про виконання цих заходів. Вона аналізуватиме й контролюватиме діяльність МНПК та тісно взаємодіятиме з Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

МНПК на своєму рівні контролюватимуть роботу відповідного структурного підрозділу територіального органу Держпродспоживслужби; взаємодіятиме з місцевими державними надзвичайними протиепізоотичними комісіями для оперативної ліквідації спалахів хвороб.

Вказані положення приведені чітко у відповідність до частини другої та частини шостої Ст. 9 Закону України «Про ветеринарну медицину» (№ 1206-IX).

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/uryad-zatverdyv-polozhennya-pro-nadzvychajni-protyepizootychni-komisiyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати