Уряд завершив передачу Держрибагентства Міністерству аграрної політики

Уряд завершив передачу Держрибагентства Міністерству аграрної політики
Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів змінив вищий орган влади, який здійснює формування державної політики у галузі рибного господарства, з Міністерства захисту навколишнього середовища та природних ресурсів (Мінприроди) на Міністерство аграрної політики та продовольства (Мінагрополітики).

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у четвер, 9 грудня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Крім того, Кабмін перейменував Державне агентство рибного господарства (Держрибагентство) на Державне агентство меліорації та рибного господарства на виконання раніше затвердженої урядом реорганізації відомства, додавши до його повноважень реалізацію політики в галузі зрошення.

Як повідомлялося, у листопаді Кабінет міністрів призначив головою Державного агентства меліорації та рибного господарства Артема Ріпенка.

Згідно з даними на сайті Державного центру зайнятості, Ріпенко працював заступником директора Держцентру зайнятості з травня 2021 року, а до цього обіймав посади помічника патронатної служби Державного бюро розслідувань у Києві, директора юридичного департаменту Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

З травня 2016 року по березень 2020 року він очолював Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції.

Нагадаємо, у березні поточного року Мінприроди запустило реформу Держагентства водних ресурсів, під час якої функції зрошення, осушення та розвитку гідротехнічної інфраструктури передавалися Мінагрополітики.

Кабмін у лютому 2021 року перепідпорядкував Держслужбу України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) та Держрибагентство Міністерству агрополітики. Джерело: https://biz.censor.net/n3304308

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/uryad-zavershyv-peredachu-derzhrybagentstva-ministerstvu-agrarnoyi-polityky
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
1
Нічого сказати