USAID підтримуватиме створення переробних підприємств в Україні

USAID підтримуватиме створення переробних підприємств в Україні
Фото: з відкритих джерел

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час діалогу з бізнесом на Київському міжнародному економічному форумі акцентував на трьох перевагах України, які дадуть можливість швидко відновитися: людський капітал, переробні підприємства, розвиток ВПК.

«Поки українські захисники боронять нашу державу, маємо робити свою справу та свій внесок у нашу перемогу. Уряд працює над розвитком економіки, продовжує реалізовувати реформи та вибудовувати стратегію відновлення нашої держави», — сказав очільник Уряду.

Як підкреслив Прем’єр-міністр, Уряд зацікавлений у збільшенні додатної вартості, тому вже зараз підтримує створення переробних підприємств у середньому бізнесі через грантові програми єРобота. За його словами, досягнута домовленість з USAID про підтримку цього напрямку з наступного року.

Уряд також продовжує підтримку українських виробників. Денис Шмигаль зауважив, що за час війни Україна домовилась про зону вільної торгівлі з ЄС, Канадою, Великою Британією, Австралією.

«Працюємо над продовженням цих угод, а також маємо низку проектів угод для підписання найближчим часом», — повідомив прем’єр-міністр.

Глава Уряду відзначив, що після війни Україна очікує на значний приплив капіталу. Велика увага приділятиметься проектам державно-приватного партнерства, концесії, і для українського бізнесу, за його словами, відводитиметься ключова роль у цій стратегії.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/usaid-pidtrymuvatyme-stvorennya-pererobnyh-pidpryyemstv-v-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати